SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
QhuTaz
Marian.B.
Prosiaczku - 5 mln to teraz przyjechało, wcześniej było z 4 mln przynajmniej. To już jest około 1/4 ludności. Pamiętam jak zasraniec z Zoliborza pitolił o tym, żeby nie wpuszczać żadnych uchodźców, bo nas nie stać... Tępe zj**y, które na niego głosowały i tak nawet tych kłamstw nie rozliczą.

Nie mogę znaleźć tematu z wczorajszej gali UFC.


Yoshiego nie ma to i tematu brak ...

powiem tak ... różni mądrzy i różne środowiska już podnoszą temat wielonarodowości / dwunarodowości Polski że Polska teraz zostanie krajem Polaków i Ukraińców , i w pewnym sensie nie jest to takie nierealne biorąc pod uwagę liczby Ukraińców w naszym kraju
na ten moment to pewnie takie gadanie sądowa nie "badanie gruntu" może urabianie i przyzwyczajanie społeczeństwa tego nie wiem ale w dłuższej perspektywie no jakoś te relacje ułożyć się będą musiały



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 8/1/2022 7:53:35 PM


Już się układają... na naszą - Polską niekorzyść. Mamy patologiczny rząd, który robi wszystko żeby zrujnować nasz kraj. Uwaga - idzie kolejna fala "pandemii" - na profilu FB ministerstwa zdrowia można wyczytać, że nasz dzielny minister "Wisielski" zachęca do przyjmowania 4 dawki "szczepionki", która poniekąd daje 80 % pewności że nie zachorujesz na niegroźnego wirusa - celebrytę, któremu przypisywano wiele zgonów przez ostatnie 2,5 roku. O ile pamiętam, to dwie pierwsze dawki cudownego specyfiku, który wykończył wielu młodych ludzi, a u niektórych spowodował nieodwracalne problemy ze zdrowiem, miały gwarantować 97% zabezpieczenia przed wirusem - celebrytą, odpowiadającym za 95% chorób układu oddechowego. Dziwne - każda kolejna dawka, generuje mniejszą pewność że to działa. A podobno już zgłosiło się ponad 600 tys betonów do kłucia dupska posłusznie.
3

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
grind





Katowałem ostatnio całą płytę w samochodzie!
1

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Najlepsza płyta Pantery
Zaraz po niej Far beyond driven
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Marian.B.
QhuTaz
Marian.B.
Prosiaczku - 5 mln to teraz przyjechało, wcześniej było z 4 mln przynajmniej. To już jest około 1/4 ludności. Pamiętam jak zasraniec z Zoliborza pitolił o tym, żeby nie wpuszczać żadnych uchodźców, bo nas nie stać... Tępe zj**y, które na niego głosowały i tak nawet tych kłamstw nie rozliczą.

Nie mogę znaleźć tematu z wczorajszej gali UFC.












Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 8/1/2022 7:53:35 PM


.

https://www.pzh.gov.pl/serwisy-tematyczne/niepozadane-odczyny-poszczepienne-covid-19/
A tu np ostatni fragment raportu, ja sobie na bieżąco patrzę i tego (NOP ów)jest naprawdę od chooooya






Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-08-02 22:21:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
QhuTaz
shooto

Trochę brzmicie jak boomerzy


cvrfa ... jak brzmię ? ja jestem boomer !


Ja tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
bane158
Marian.B.
QhuTaz
Marian.B.
Prosiaczku - 5 mln to teraz przyjechało, wcześniej było z 4 mln przynajmniej. To już jest około 1/4 ludności. Pamiętam jak zasraniec z Zoliborza pitolił o tym, żeby nie wpuszczać żadnych uchodźców, bo nas nie stać... Tępe zj**y, które na niego głosowały i tak nawet tych kłamstw nie rozliczą.

Nie mogę znaleźć tematu z wczorajszej gali UFC.













Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 8/1/2022 7:53:35 PM


.

https://www.pzh.gov.pl/serwisy-tematyczne/niepozadane-odczyny-poszczepienne-covid-19/
A tu np ostatni fragment raportu, ja sobie na bieżąco patrzę i tego (NOP ów)jest naprawdę od chooooya






Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-08-02 22:21:26


To tylko zgłoszone
2

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Ja wiem a ile jest nieznanych ,tego i najstarsi górale nie wiedzą






Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-08-02 23:27:51
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
YebatzKimona
wyobrazcie sobie lokalnego menela pod sklepem który nie mówi, że sie napyerdolił tylko, że jest wasted



Zayebiste by było, czemu menele tak nie robią byłoby śmiesznie.

A wy wolicie Polski rap kiedyś czy teraz? Kiedyś był gorszy technicznie, ale klimat był inny, bieda, bloki, trudne życie, patola, wpye*dole i takie tam. Teraz technicznie jest lepiej, ale klimat już nie ten. Teraz to sporo bogatych dzieciaków rapuje i nie koniecznie blokersi, co kiedyś było rzadkie, ale dzięki temu rap stał się bardziej powszechny i każdy rapuje.






Kiedyś większa patola była na ulicach i groźniej było, teraz jest spokój.


A wy poszlibyście na randkę z laską, która w sumie jest sympatyczna, ale mocno średnia z wyglądu, bo mam kilka takich opcji i nie wiem czy warto? W sumie poszedłbym z nudów, ale potem nie wiem czy nie będzie się za bardzo łasić.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-08-03 02:27:23
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
zalezy jak bardzo srednia z wygladu, bo yebnieta to pewnie jest i tak jak kazda tylko na razie sie maskuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Agares "mocno średnia" znaczy się choooooyowa powiedzmy sobie prawdę w oczy sorry ale ja bym sobie dał spokój , bo jeżeli panna nie kreci cię fizycznie to imo strata czasu i pieniędzy
Btw zawsze polski rap kiedyś , chociaż dziś słucham także raperów ale tych którzy są od daaaaawna w biznesie np Peja,Molesta (Włodi ,Wilku, Pele),Tede czy Borixona np
Jak coś nagrają
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium