SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
a ona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
calkiem fajna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No to całkiem to poj**ane...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja to nie wiem czy dobrze zrobiłem. Niby w sumie mam więcej wolności i nikt mi nie truje dvpy, ale rodzinę założyć też chyba jest ok. No i łatwiej jest jeśli chodzi o jakąś karierę czy coś, bo więcej czasu jak się jest samemu.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
możesz to jeszcez zrobić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Rodzinę to możesz założyć po 40 spokojnie i najlepiej z 10 15 lat młodszą dvpa
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
palca kurva małęgo od nogi chyba złamalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
bedziesz doktór zrehabilitowany lat np. 37
z posadom na presiszowei łuczelni to se familie zmontujesz tera se karjeruj i ryp łatfe stódentki
normalnie Jopek życia !

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
i potem rozwód, połowa majatku w pisde i alimenty
ale przed narzekanie i wieczne kłótnie w chacie bo "za mało zarabiasz" opcjonalnie "za mało czasu spedzasz z rodzina"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No może i tak, ale powiem wam, że jak studiowałem to więcej się poznawało i nawet niektóre same wychodziły z inicjatywą, a teraz to bieda trochę, bo w Zakładzie same chłopy, a co do dydaktyki to też chyba nauczyciel akademicki nie wiem czy powinien rypać kogoś kogo naucza, chyna, że po zakońćzeniu kursu, ale może pozna się jakąś gdzieś indziej.


No ja Tindera/Badoo używałem niedawno, to jedna z rzeczy co mnie wkurzała to to, że piszesz se z laską i nagle ni z gruchy ni z pietruchy urywa kontakt, bo pewnie trafił się jakiś ładny bolec. Ale Badoo imo lepsze. Na Tinderze to mega często laski od razu pierwsze co mają to link do Instagrama, żeby swojego instagrama promować.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-08-05 17:09:23

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium