SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4640394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Agares ty mi tu nie pyerdol o budowlance ty masz doktórem nałókuff zostać

... nie towar w markecie wykładać

jak ćwikniesz papier to pewnie że wszędzie robote dostaniesz i w Niemczech i we Francji i w Danii i gdzie tam jeszcze się udasz

ale tak z dobrego serca podpowiem Ty celuj w instytuty naukowe a nie w markety ze spożywką
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Pewnie będę tam celował, ale zawsze pocieszam się tym Prosiak, że można znaleźć wyjście z sytuacji nawet jak powinie się noga.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No, ale masz też umiejętnościa programowania, a z Twoim backgroundem wezmą Cię wwszędzie z pocałowaniem ręki, aa nawet dupy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o to to
pilek prawyś
zdrowy być

tak tak Agares ja wiem kariera w merchandisingu to marzenie niejednego młodego człowieka No nic ty jesteś skazany na karierę naukową jakiej Akademii albo innym Instytucie
pogódź się z tym takie jest życie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to żałuję, że sie nie uczyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Czego?






Zmieniony przez - pilek w dniu 2020-06-15 18:27:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OGólnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No, ja też w sumie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No ale teraz możecie się pouczyć jak chcecie. Zresztą coś za coś. Ja za bardzo studenckiego życia nie zaznałem, bo się uczyłem i nie byłem na wielu imprezach itd.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ja też mam podobne odczucia, ale czasu się nie cofnie, więc nie ma co nad tym ubolewać za bardzo. Jak to kiedyś Agares napisał, trzeba grać takimi kartami jakie się ma.
Ja teraz staram się coś robić, żebym za kilka miesięcy nie powiedział, że znowu czas zmarnowany. Nawet i pół godziny dziennie jak nie ma czasu i zawsze jest się nawet ten mały kroczek dalej. Ogólnie ostatnimi czasy bardziej optymistycznie na to wszystko patrzę, mimo, że niewiele się zmienia w sumie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium