SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Dremor nie wróci bo mu kobieta nie pozwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Skont wiesz, że się słucha tak bardzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
to przypomij sobie co pisał i jak sie zagotował jak go Agares od bankomatów wyjasnil
nie ma czasu na forume bo musiał drugi etat wziac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
okuhwa... było coś takiego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
QhuTaz
w ogóle nie wiem czy słyszeliście że ma być rejestracja ciąży w Polsce , jakiegoś mema mi ktoś podesłał czy sam gdzieś zauważyłem i tak się zaśmiałam ... ale potem widzę jeden i drugi i trzeci i kolejny i sprawdziłem i faktycznie od nowego roku ma być rejestrowana każda ciąża , co oni kvrwa ? nie będą ciężarnych kobiet wypuszczać zagranicę czy jak ?


A potem sie bedą dziwić, że dzietność mała
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
pilek
Jesli to ma być prawo przeciaborycjne to popieram


czyli de facto od momentu rejestracji
kobieta i "dziecko" są więźniami bądź zakładnikami państwa , proponuje jeszcze w takim razie wprowadzić prawo które zakazuje wychodu z kraju rodziców z niepełnoletnimi dziećmi albo w ogóle zakaz emigracji , coś jak w N Korei jesteśmy własnością państwa

albo jak kobita pojedzie do Reichu albo do Czech i tam dokona aborcji ?
to co będzie karana po powrocie do Polszy ?
a jak tak to na jakiej podstawie ? tam przecież postąpiła zgodnie z ichnim prawem a nasza jurysdykcja obejmuje tylko teren RP
bedziemy karać ludzi że postąpili na obcej suwerenny ziemi zgodnie z tamtejszym prawem ?
tak jakby u nas karać za zioło palone w Holandii ...
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No oczywiśćie, że powinna być karana za zabicie dziecka nienarodzonego i ono powinno być pod ochroną państwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
żadnego dziecka, aborcja jest max do 3 miesiąca

W praktyce ciężko będzie zarejestrować ciąże
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
pilek
No oczywiśćie, że powinna być karana za zabicie dziecka nienarodzonego i ono powinno być pod ochroną państwa


czyli jak ?
za legalne czyny dokonane za granicą chcesz karać w Polsce ?
skoro nie zostały popełnione u nas ?

to jak chcesz to dzieci chronić ? dwa razy w tygodniu matka ma się na komisariacie stawiać z zaświadczeniem lekarskim ?
każdy nocleg poza miejscem zameldowania ma zgłaszać i uzyskiwać pozwolenie ?

albo co po szczęśliwym miejmy nadzieję rozwiązaniu ? kto ma sprawować opiekę nad dzieckiem w myśl prawa ?
rodzice ? czy państwo ? bedzie wolno wyjechać z kraju czy ni chvja ?
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Te same pytania możesz zadać co do dziecka rocznego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium