SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja z kolei zamiast braku emocji mam morze poj**anych emocji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
To może mieć różne naterzaeniw z tego co wiemm niektórzy są kompletnie pozbawieni ludzkich odruchów i zrozumienia ich

Ja emocje które odczuwam albo jestem pewien że są moje, to złość, agresja i lęk.

Co do innych mam wątpliwości. Wyuczone odruchy mam ale ich nie rozumiem często

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Czasem np mówię że coś jest smutne, ale mi wcale nie smutno a obojętnie. Albo współczucie. Mam wrażenie że bardziej jestem zaniepokojony czy rozdrażniony że komuś kogo lubię coś się dzieje niż naprawdę mu współczuję

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jako nastolatek albo dzieciak zwłaszcza nie często pytałem , np ktoś mówił, że coś jest przykre a ja pytałem a czemu. Dorośli zdziwieni mówiło no przecież czujesz w środku jak coś jest przykre i to jest naturalne automatyczne. No nie u mnie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Potrafię dobrze czytać i przewidywać ludzkie zachowanie, dużo lepiej niż inni, zaczynam sądzić że jestem do tego zdolny bo to czysta analiza metamatyczba prawie a nie dlatego że wiem jak się czują i rozumie to

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie rozumiem kompletnie postępowania większości ludzi, zwłaszcza w relacjach międzyludzkich, nie znam chyba tych emocji które nimi kierują

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Psa kocham a ogólnie śmierć ludzka nie jest przeze mnie odczuwana jako tragedia, dopóki bardzo tej osoby nie lubię.
Nie jest mi smutno na pogrzebie, dlatego że widzę cierpienie innych, nic mi nie jest. Jest mi smutno tylko jeśli bardzo kogoś lubiłem, ale czy to aby na pewno smutek a nie żal że utraciłem kogoś kto mi był potrzebny nie wiem

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Więc może psycholog mógłby tu coś wyjaśnić albo zdefiniować jakieś błędne odczucia. Może jestem całkiem normalny ale mi się wydaje inaczej. Sam nie ogarnę.

Słucham jakiś specjalistów od różnych zespołów psychicznych i za dużo zauważam podobieństw.

Ale równie dobrze jak wejdziesz w google to się okaże że masz 50 chorób, więc...

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ciekawe, na pewno ma to podłoże w dzieciństwie i pewnie to, co dostałeś od rodziców, a właściwie czego nie dostałeś.
Część z tych rzeczy chyba jest normalna. Mi też nie jest smutno, jak ktoś nie jest kimś w moim życiu. To chyba dopiero działa jak Cie łączy z kimś więź emocjonalna, a tak to dlaczego miałoby smucić.
Tak mi się wydaje przynajmniej. Może też powinienem do psychologa iść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Tak jakby masz przesunięte niektóre odczucia w skrajność. Ale męczy Cię to, że tak masz w takim sensie, że chciałbyś faktycznie komuś współczuć itp czy po prostu chcesz zrozumieć dlaczego tak jest?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium