SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ja kiedyś odpaliłem medal of honor, w który grałem za dzieciaka i jednak to było tylko super wspomnienie, a gra już mnie nie porwała później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ogólnie co do myślenia to szkodzi i powoduje stres, właśnie w religiach wschodu, czy w zachodnim mindfullness chodzi o to, aby mieć czysty umysł, skupić się na teraźniejszości, nie myśleć. Nie tyle czynniki zewnętrzne co samo myślenie potrafi dostarczyć mnóstwo cierpienia.
3

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Albo myśleć o tym jakim się jest zaj**istym, albo jakim zaj**istym można się stać. A nie o ch**owosci tego świata
Rozumiesz coś z tego co napisałem Prosiak?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
A ch** tam, myśleć nie myśleć, co wy wiecie o życiu, czekajcie aż przyjdziecie do mojego wieku. O ile dożyjecie

Tego akurat wam życzę. Będziecie mieli nauczkę

1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Proszę bardzo, niby się odcina, a jednak Polak z krwi i kości!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
don_eladio
Tak Wam się wydaję, że Wy nie macie życia? Ja siedzę i gram w Resident Evil 3 Nemesis ... z 99 roku


no to źle ?
ludzie gorzej mają i se chwalą !
po mojemu całkiem elegancko!

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Prawda jest taka, że inni mogą cię uszkodzić fizycznie to nie podlega dyskusji, ale jeśli chodzi o wjazd na psychikę to teoretycznie nie jest to możliwe i nic nikomu nie grozi to dopiero nasze myśli odbierające informacje z otoczenia mogą powodować ból mentalny. Gdyby ktoś zaczął coś mówić przykrego do głuchego, tego kto nie zna języka, bo jest obcokrajowcem albo kogoś kto ma upośledzenie umysłowe w stopniu znacznym, to komuś takiemu słowami nie można wjechać na psychikę, pogrążyć go w smutku czy lęku, bo pomimo docierającej informacji z zewnątrz, taka osoba nie jest w stanie zidentyfikować słów przez co nie jest w stanie stworzyć odpowiednich myśli w głowie, które potem stają się źródłem cierpienia.
3

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Trzeba to zapamiętać, bo jak będę miał jego lata to on będzie miał jakieś 60 ( ) i będzie gadał "co Ty młody wiesz o życiu, jak ja miałem 40 lat..."
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
shooto
Albo myśleć o tym jakim się jest zaj**istym, albo jakim zaj**istym można się stać. A nie o ch**owosci tego świata
Rozumiesz coś z tego co napisałem Prosiak?


tak

świat jest ok ... to ja jestem chvjowy
mam nie być chvjowy więcej
bo bycie chvjowym jest chvjowe
czyli stoi w opozycji do bycia superowym
a superowym trzeba być a nie chvjowym
Ament
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
shooto
Trzeba to zapamiętać, bo jak będę miał jego lata to on będzie miał jakieś 60 ( ) i będzie gadał "co Ty młody wiesz o życiu, jak ja miałem 40 lat..."


Oczywiście! A jakże!

Trzeba wiadomo kultywować głupie tradycyje

Ale cieszę się że przewidujesz że nadal będziemy w kontakcie
1

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium