SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
Trenowalem 2 lata z jednym z najlepszyc KB w Polsce *walczył w KSW i na prawde potrafi uczyć :) Takie walki są piekne, na wyniszczenie .\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
0:02 / 3:12
Le Shuuk vs. Jerome - You & Me (Official Vide
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
ja na konfederację
aczkolwiek trochę na kredyt jednak głos dostaną
zobaczymy jak się będą sprawować
bo tam jednak jest kilka ... ALE
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
i lewusuff i ludofcuff podrabiańcuff oszukańcuff

ogólnie politykę i politykieruff

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
a jeszcze tak kota worem odwrócą że Konfa nie wejdzie , progu nie przekroczy
bo już chyba wszystkim nie pasuje ten element do układanki

widać po sondażach
które to one mają zrobić majonez z mózgu "wyborcom" Konfa była trzecia siła przez długie tygodnie długie miesiące i szli na kilkanaście procent a teraz mają osiem i spada , natomiast rośnie "trzeciej drodze" i "lewusom" czyli tym którzy w każdą koalicję chętnie wejdą na następne cztery lata z każdym i na każdych warunkach byle dużo ! dużo !!!

bo tam już na zapleczu czekają całe zastępy "fachowcy" żeby ich poobsadzać na stanowiskach różnych państwowych spółek i instytucji ! dla dobra kochanej ojczyzny oczywiście rzecz jasna

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

forma lato