SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Grind jakbyś wrócił do Polski to twój stan psychiczny znów by się pogorszył zapewne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Na bank
Dlatego nigdy nie wrócę

Energia wokół nas wpływa na nas bardziej niż myslimy
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Ja ostatnio rozmawiam głównie z ludźmi z UK i USA, nie polakami i jakoś lepiej mi się z nimi rozmawia Zdarzają się ludzie, któzy są nieciekawi, ale to jest kropla w morzu, odwrotnie niż PL, gdzie normalni i wporządku sąkroplą w morzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dokładnie tyle złego na świecie mówi się o Amerykanach że są głupi i ch**owi. Ja mam inne doświadczenia.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ludzie z zagranicy są bardziej życzliwi i sympatyczni mam wrażenie. Nastawienie Polaka na Polaka to jak psy co się nie lubią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Za to każdy wschodnio europejczyk mentalność podobna do polskiej. Aż nie przyjemnie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Krzywe ryje wrogie nastawienie brak przyjazności i otwartości interesowność

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
TO ja nigdy z Ukrami problemów nie miałem . Próbowali czasami udawać kozaków, ale szybko odpuszczali jak się ich przycisnęło i był spokój.

Amerykanów jednak lubię, nie lubię Belgów bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
W ogóle najbardziej nie znoszę tych co sp*****la za granicę, mają się dobrze a przynajmniej znacznie lepiej niż w Pl i wiecznie mają same.zle rzeczy do powiedzenia o kraju a przede wszystkim narodzie tam gdzie są.

Częste gadki jacy to Irlandczycy są głupi.
Ja odpowiadam jak są tacy glupi to czemu sobie kraj urządzili lepiej niż Polacy?
No i cisza, zadnie w ryju
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
hahahaha to samo zawsze mówiłem jak po amerykanach jeździli xD
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium