SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4669205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co by było gdyby ten Janusz trzeźwy był xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tzn jakby był trzeźwy to by pewnie nie zaatakował ale chodzi mi o stricte bojowe wartości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Pewnie ich tam uczą zabójczych technik unieszkodliwiania przeciwnika to nie wiem czego zabraklo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PS wiecie chłopaki, że na zaprzeczenie ojcostwa macie tylko 6 miesięcy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie mam nic przeciwko kobietom w policji jako psycholog detektyw oficer dochodzeniowiec technik jak najbardziej to się liczą umiejętności ale typowo w prewencji interwencji to powinny trolle jeździć
silne postawne wysportowane konie
do pijanych wiochuff posłali jakiegoś chudego Adasia i dziewuszke
a taki włościanin w pijanym widzie może jakąś siekierę złapać kosę widły szpadel
i życzę powodzenia
po mojemu zmarnowano wielki potencjał jaki drzemał w ZOMO trzeba było zmienić dowództwo i cele i zadania natomiast formacji jako taką zostawić , mogłaby być bardzo pożyteczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w policji polskiej niezależnie gdzie chcesz uderzać i tak musisz zacząć jako krawężnik, i to jest problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to znaczy każda kobita cię może podać że jesteś ojcem jej dziecka bo zobaczyła że dobrym samochodem jeździsz i będą eleganckie alimenty a ty wtedy pół roku masz żeby odtańczyć temat ?


Zmieniony przez - dildoz w dniu 2020-09-15 10:47:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dildoz
to znaczy każda kobita cię może podać że jesteś ojcem jej dziecka bo zobaczyła że dobrym samochodem jeździsz i będą eleganckie alimenty a ty wtedy pół roku masz żeby od tańczyć temat


Nie do końca, jeśli jesteś w małżeństwie to z automatu dziecko które urodzi twoja żona jest twoje (nawet jak zrobione przez kogoś innego) , masz pół roku na zaprzeczenie, po tym czasie, nawet jak zrobisz badania i wyjdzie, że sąsiada to zaczynają się schody i raczej będziesz bulił na nie swojego plemnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no w małżeństwie to wiem , myślałem że znowu coś masz kochany prawodawca usprytnił
i rozszerzyli temat że tak po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Chodziłem do szkoly zbtypem co ma 4 dzieci. 2 jego. pODOBNO
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium