SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4632886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4502 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263052
Dobra... jednak nie tylko dzwiek byl ch**owy w tym filmie

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
K_PS
Czy ktos jest w stanie stwierdzić dlaczego 90% polskich filmów kinowych ma zj**any dźwięk? Dialogi których nie słychać itd ... no dramat


Nie wykminili żeby mikrofony były bliżej ust aktorów, którzy akurat mówią. Też mnie to dziwi

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Niegocin
Nie oglądam telewizji. Ale jak mi się zdarzy zobaczyć wiadomości na TVP to są one przesiąknięte PISem. tragedia. 2 miliardy nie poszły w błoto jak dla nich.


Więcej niż dwa miliardy, bo to co piszesz jest już od 5 lat w TVPiS.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Noooo, chvjowy dźwięk to klasyka absolutna jeśli chodzi o polskie kino

Jak jeszcze doda się aktora, który ma niski głos i burczy pod nosem (Andrzej Grabowski, którego i tak kocham) to tragedia.

Jutro nakvrwiam nad jeziorko jakieś wnieść koronę do wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
ja to chcę KEBABA. Tak za mną chodzi od dłuższego czasu, że maskara. Nie jadłem z 3 miechy.
Człowiek się uzależni od tego gówna to tak jest później.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Mnie też niesamowicie wkurza dźwięk w polskich filmach. W ogóle nienawidzę, kiedy nie ma balansu między dialogami a resztą i np. rozmowy są cicho i trzeba sobie pogłaśniać żeby cokolwiek usłyszeć, a w kolejnych scenach jest p******nięcie takie, że urywa głowę. Nie lubię też oglądać filmów na YouTube gdzie nie słychać, gdy ktoś mówi, a w kolejnym ujęciu nap*****la muzyka na fulla i trzeba ciągle regulować głośność. Czy ci ludzie, którzy montują te filmy tego nie słyszą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
No to prawda, a ja w większości oglądam filmy na słuchawkach i takie j**nięcie często się zdarza, bębenki penkajoo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
K_PS
Czy ktos jest w stanie stwierdzić dlaczego 90% polskich filmów kinowych ma zj**any dźwięk? Dialogi których nie słychać itd ... no dramat


to jest "polska szkoła dźwięku" taki manieryzm irytujący ... takie snobowanie się na sztukę

czasami przypomina to słuchowisko radiowe ... że wszystko co się dzieje trzeba oddać dźwiękiem

facet wkłada klucz do zamka , otwiera drzwi lezie po schodach wcześniej pstryczek-elektryczek na klatce , w końcu otwiera swoje mieszkanie ... znowu klucz w zamku , dźwięk otwieranych drzwi ... szelest zdejmowanej kapoty wieszanej na wieszaku itd
czasami tego typu zabiegi są wskazane w niektórych scenach , ale u nas to przeważnie cały film tak wygląda

może tak nasze filmówki uczą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Mnie w polskim kinie martwi schematyczność. Albo mamy depresyjny dramat typu chvjowa polska rzeczywistość, ludzie chvje, świat chvjowy, dużo przekleństw, sporo tragedii albo komedie romantyczne. Brakuje horrorów, sci fi, fantasy.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Niektóre dialogi w polskich filmach brzmią jakby zostały dodane po nagraniu w sudiu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium