SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Ale czemu "upadek " ?dla mnie np zabstyl to i tak cały czas expert od męskiej prezencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Jak na amatorkę to nawet to wygląda tak na szybko walkę obejrzałem, ale obejrzę w całości jak skończę poprawiać sprawozdania studentów
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Btw pytanie do zabstyla i do wszystkich , co myślicie o biżuterii męskiej (złote łańcuchy , bransolety ) ? , dla mnie jedyna i najlepsza "biżuteria " męska to zegarek, jakiś fajny typu
Np Tag Heuer albo Iwc itp. żadne łancuchy , bransolety u mnie nie wchodzą w grę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
Jak na amatorkę to nawet to wygląda tak na szybko walkę obejrzałem, ale obejrzę w całości jak skończę poprawiać sprawozdania studentów

Jak dla mnie fajnie zrobione , chociaż i tak jeden i drugi jest niezniszczalny ,więc ta walka mogłaby trwać w nieskończoność
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Nie umie ocenic i chxj. Miał umieć i ocenić typa, a stwierdził, że kwestia gustu. Nara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
W sumie nie wiem. Ja to biżyuterii nie miałem chyba kiedyś jakiś łańcuszek z krzyżem, ale mi się zgubił na studiach. Sygnetu ani łańcucha żadnego nie nosiłem zbytnio. Zegarka nie używam, bo mam w komórce.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
No ja także nie noszę na codzień , ale zegarki (szczególnie te stare ) uwielbiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
don_eladio
Nie umie ocenic i chxj. Miał umieć i ocenić typa, a stwierdził, że kwestia gustu. Nara.

to ja ocenie (ale ja się hvja znam ) dla mnie to jest przegryw/podchodAcy pod normika , żadna rewelacja

A ten gość to jest np Chad , takie opinie od kobiet słyszałem
Pzdr panowie uciekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja już nie noszę ale nosiłem łańcuch bransoletę zresztą chyba na profilowce

Zegarków raczej nie noszę na codzien

Tylko kolczyki takie małe cyrkonie , kiedyś duże jak 50 cent
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nosiłem pierścienie różne z czaszkami ale palec złamałem bijąc typa

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium