SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Gdybyśmy byli w sojuszu z Niemcami to wojna by została wygrana przez naszą stronę.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Jacob2904
W tym pierwszym Hitler głównie pisał o Żydach jako o spiskowcach i pasożytach, .

Mądrze pisał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Wsparcie dla armii niemieckiej było by o wiele lepsze, ogólnie łańcuchy dostaw byłyby znacznie krótsze itd. często łańcuchy dostaw były atakowane przez polskich partyzantów z tego gdzie gdzieś czytałem, no i polskich żołnierzy było całkiem sporo, nie mieli tak dobrego sprzętu jak Niemcy, ale wsparcie mogłoby być duże dla III Rzeszy, gdyby ich odpowiednio dozbroić. Możliwe, że zgnietliby ruskich.
3

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Ja "Mein Kampf " czytałem dawno temu i to całkiem sensowna książka (ulubiona Husseina zresztą ) , tak samo jest ciekawa zielona książka Kaddafiego , kto nie czytal może sobie zobaczyć , co ten "straszny bandyta " i " zwyrodnialec" pisał
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja też każdemu polecam przeczytać Mein Kampf chociażby żeby wiedzieć co chłop miał na myśli

Ogólnie w ogóle nie ma w nim mowy o żydach jako rasie, tylko o żydach jako uwikłanych w komunizm, media i show biznes, spisowcach

O Słowianach nie ma nic, a jak pisze Agares polityka wschodnia to zniszczenie bolszewizmu itd

Nie ma żadnych dokumentów ani książek lub nagrań gdzie jest mowa o Słowianach jako podludziach. To jest wymysł bolszewików

A na grobie Piłsudskiego stała warta honorową za Hitlera prawie do końca wojny
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
Pani uczycielka w szkole mówiła co innego !
to chyba ona zna się lepiej no nie

zobaczcie jaki świat byłby lepszy gdyby ludzie zamknęli mordę wykonywali polecenia i nie zadawali pytań każdy miałby robotę miskę ryżu gorzałę na weekend i wakacje raz w roku i co wieczór rozrywkę i edukację w TV ... to zawsze znajdą się tacy co chcą wiedzieć więcej i burzą porządek wypracowany wspólnymi siłami ... nie wiem po cholerę
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
jest niedziela
trzeba zrobić coś pożytecznego jeszcze nie wiem co ale coś zrobić trzeba

i nie ma tu na mnie jeśli kręcenia śmigłem chociaż i tego nie wykluczam

tymczasem śniadanie śniadanie to najważniejsze posiłek dnia do czasu obiadu oczywiście
dzisiaj śniadać będziem śledzika nakupiłem se wczoraj różnych przeróżnych
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Ehh szkoda, że obalili Kaddafiego, który trzymał nielegalnych imigrantów w ryzach, zresztą nie tylko on. Cała ta arabska wiosna to chvjnia po całości.

Blachowicz wczoraj nie zdobył pasa. Chłop niereformowalny. Zremisował z Ankalevem, pierwsze 3 rundy w miarę wygrywał, a potem Ankalaev go obalał i znów zamiast kvrwa wstać po prostu to kombinował jakieś poddanie z pleców przez kilka minut. Nie wiem kto mu tak doradza nie mógłby jak Joanna Jędrzejczyk po prostu jak najszybciej próbować wstać tylko musi się popisywać swoim BJJ i kombinować z jakimś poddaniem z dołu i chvja z tego potem wychodzi. W sumie każdy porządny zapasior go robi przez to dobrze, że z Cormierem czy Jonesem nie zawalczył, bo by go zmielili na glebie. Już o tym Mirek Okninski mówił, że stójkę ma zayebista i trenera od tego w porządku, ale to podejście do parteru to jego słaby punkt.
3

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
słuchajcie to jest prawdziwa bomba , ja wiem że wszyscy są zajęci że każdy ma 158 spraw na głowie ale ile się netflixa ogląda albo jakiegoś innego tałatajstwa które jest warte g**** , polecam ten odcinek w ogóle ten kanał





tak krótki film ma tak wiele wyjaśnia pokazuje bardzo dobitnie i bardzo dokładnie jak wygląda polityka czym są media czym jest opinia publiczna i to na konkretnym przykładzie ... i ta nasza kochana ameryczka strażniczka świata pokoju i demokracji praworządności i praw człowieka

no wypisz wymaluj dzisiejsza sytuacja

(oczywiście nie tylko USA w ten sposób postępują to akurat konkretny przykład jak mocarstwo interesy załatwia)
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Podobnie z robili z Saddamem Husajnem (tak jak tutaj gadano na Hiszpanów, którzy niby maltretują Kubańczyków), też gadali, że ma broń chemiczną itd., a tej broni chemicznej do dzisiaj nie znaleziono, podobno znaleziono jakieś stare z wojny iracko-irańskiej, które do niczego się nie nadawały, a Husajn żadnej broni chemicznej nie produkował. Wydaje się, że dwie rzeczy wkvrwiły Żydów z USA w tej sprawie. W 2000 r. Irak Saddama Husajna przestał przyjmować dolary za sprzedawaną przez siebie ropę i przerzucił się na euro, a kolejną sprawą we wcześniejszej wojnie to była atak Iraku na Kuwejt przez co Irak kontrolował wydobycie i sprzedaż pokaźnej ilości ropy.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-12-11 13:13:36
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

forma lato