SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4665247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba w nieruchomości najsensowniej pieniądze wkładać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w dzisiejszych czasach to nie za bardzo chyba tylko czekać aż będzie nacjonalizacja i rozkułaczanie ... jeśli by Ci naprawdę jakiś grubszy pieniądz wpadł zastanów się czy jakoś konta w żydowie czy w szwajcarowie nie otworzyć na okaziciela czytam w innej Norwegii

u nas zaczyna dziać się naprawdę źle a własność prywatna jest pod coraz mniejszą ochroną prawną , tylko czekać aż przypieprzą domiary albo jakiś podatek katastralny

chyba trzeba przeczekać obecną ekipę i zobaczyć jak się sytuacja ułoży po tej całej korona panice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
zabstyl
chyba w nieruchomości najsensowniej pieniądze wkładać

No i się czasem zaczyna niestety problem tu np chłop oszczędności życia praktycznie stracił
https://innpoland.pl/141509,jak-nowe-prawo-wodne-zmienilo-wartosc-gruntow 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz to jedynym sensownym ruchem jest nauka języków obcych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Ja i moi rodzice zainwestowaliśmy mieszkanie. Trochę im wypromowałem pewną firmę i pomagałem przy obsłudze gości to mi dołożyli sporo kasy. Ja miałem wkład z 20k złotych tylko, no i z jakieś 7 k za wykończeniówkę, ale dzięki temu koszty życia mi spadły o jakieś 600 zł miesięcznie, bo wynajmując własny pokój/kawalerkę płaciłbym o wiele więcej niż za sam czynsz, który jest dość niski.

Wiadomo inwestować trzeba rozważnie, ale też nie można się z tym czaić całe życie. Ryzyko wszędzie jest, ale kto nie podejmuje ryzyka ten nic nie ma.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Jedyny sensowny ruch to posuwisto-zwrotny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
Jacob2904
Ja i moi rodzice zainwestowaliśmy mieszkanie. Trochę im wypromowałem pewną firmę i pomagałem przy obsłudze gości to mi dołożyli sporo kasy. Ja miałem wkład z 20k złotych tylko, no i z jakieś 7 k za wykończeniówkę, ale dzięki temu koszty życia mi spadły o jakieś 600 zł miesięcznie, bo wynajmując własny pokój/kawalerkę płaciłbym o wiele więcej niż za sam czynsz, który jest dość niski.

Wiadomo inwestować trzeba rozważnie, ale też nie można się z tym czaić całe życie. Ryzyko wszędzie jest, ale kto nie podejmuje ryzyka ten nic nie ma.

No i tu się zaczyna problem , bo jakbyś chciał to mieszkanie wynająć np jakiejś madce i ona ci nie będzie płacić ,to ty jesteś obciążony "kosztami" i nie można jej wywalić legalnie , rozumiem jakby "państwo " pokrywało koszty i ci za to płaciło (cenę rynkową ) " ale nie, ty nie wywalisz legalnie a kosztów możesz dochodzić sadownie , a i tak pieniędzy możesz nie odzyskać bo "madka" jest niewypłacalna czyli cyrk %--)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak spróbujesz taka wywalić to przyjdzie sprawa dla reportera albo uwaga TVN i weźmie pokrzywdzona w obronę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No to jest paranoja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Albo Ikonowicz komuś zacznie gryźć nogę bądź zacznie wymachiwać pięściami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium