SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4632412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Dzięki SzK. Tak w Krakowie. No ja planuje może w przyszłym tygodniu pójdę. Jeszcze trochę kasy potrzebuję, bo mam zamiar iść na przegląd zębów do dentysty i mam nadzieję, że nie zbankrutuje. Na szczęście 10-tego przychodzi przelew.

Dzięki za polecenie tego fizjoterapeuty.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dremor
Grind, długa historia. Było zayebiscie, potem na odwrót. Generalnie taki rollercoaster emocjonalny. Ciężko mi o tym pisać


Eh szkoda. Rozumiem, naprawdę. No nic.
Jestem pewien jednak, że na każdego gdzieś czeka ta osoba na całe, lub większość, życia.

Pamiętaj że:

1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dremor, Agares, czy to możliwe żebym.Czul się bardzo źle przy mniejszej dawce ashwy, a lepiej po jej zwiększenie trzykrotnie?
Bo to obserwuje właśnie. No i czy to wywołuje biegunkę, wiem że teoretycznie może, ale z Waszej praktyki?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czasami cieszę się że jestem konstrukcja prosta ... może i wręcz prymitywna
ale to się w zasadzie nie psuje i nie zacina

taki Dremor to ma rozkminy przemyślenia
emocje wątpliwości targają nim uczucia
a ja ... ruchałbym i nie , nie ruchałbym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
grind
BlacCat
ja nawet z kobietą bym w jednym pokoju
nie wytrzymał ...


No właśnie! Z kobietą! Jak tam sytuacja?



rozwojowo jednak czar powoli pryska
dziewczyna ładna młoda ogarnięta
ale prościutka jednak
co ja będę z nią robił to nie wiem
jednak dwa światy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Wiem, że przy dłuższym działaniu widać różnicę. Trzeba ją brać dłużej. Takie pojedyncze wzięcie pewnie jakoś dużej różnicy nie robi. Tu w badaniach pokazano różnicę w poziomie kortyzolu po 60 dniach https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3573577/

Wiem, że dodatkowo często w opisach dotyczących Ashwagandhy można znaleźć coś takiego:
"Przed rozpoczęciem suplementacji, ważne jest aby zapoznać się z informacjami producenta na temat prawidłowego stosowania preparatu. Oprócz prawidłowego dawkowania, istotne jest aby podczas „kuracji” nie stosować alkoholu, leków o działaniu uspokajającym, przeciwlękowym czy nasennym. "
Może stosowałeś, któreś z wyżej wymienionych, co dało niepożądane efekty.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 9/5/2019 12:25:52 PM
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dziękuję Agares, ja dotychczas trzykrotnie próbowałem ashwy w dawce zalecanej na opakowaniu oraz ogólnie przez Was tutaj - za każdym razem powodowała znaczne pogorszenie nastroju, stany paranoji, depresyjne humory.

Ostatnio w związku znalazłem to opakowanie przypadkiem i w związku z sytuacją z moim pieskiem, jeszcze raz zajrzałem w.internet. Zwiększyłem dawkę kilkukrotnie, i poraz pierwszy poczułem się po wzięciu lepiej, rozluźniłem.sie i mój nastrój się poprawił.

Wcześniej brałem dwa razy dziennie po 2x450mg (2,5%)
Teraz dwa razy dziennie 4x450 (2,5%).

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
BlacCat
grind
BlacCat
ja nawet z kobietą bym w jednym pokoju
nie wytrzymał ...


No właśnie! Z kobietą! Jak tam sytuacja?



rozwojowo jednak czar powoli pryska
dziewczyna ładna młoda ogarnięta
ale prościutka jednak
co ja będę z nią robił to nie wiem
jednak dwa światy



Kurde, Prosiaczek gada z nami, mówi że jest prosty a wręcz głupi - Prosiaczek spotyka kobietę, nie podoba mu się że jest prosta, bo co on będzie z nią robił?
Hmmm.

Ty chyba incognito tutaj nam głupka zgrywasz, a naprawdę chcesz takiej, co po dupczeniu w ramach wyrafinowanej zabawy SM, polezy z Tobą rozmawiając o filozofii i pięknie literatury

A poważnie - albo jest chemia albo nie ma. Reszta sie układa. Jak jest, to nie zabijaj jej, a jak brak to pal licho, może zaruchasz a potem narta

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
motylkoli w brzuchu to ja miałem raz
pół życia temu w liceum
"chemia" ja jej w sumie nigdy nie czuję
raczej bardzo fizycznie to u mnie wygląda ... w zasadzie nie wzdycham nie płaczę ... ludzie a kobiety szczególne szybko mnie nudzą ... a ja chyba szybko nudzę ludzi , k***a , ciężko mi się zgrać z kimś

p.s

ja jestem konstrukcja prosta , to nie jest tożsame z byciem prostakiem
czasem formy proste są najbardziej wysublinowane ... ale to temat na zupełnie inny odcinek
"Podróży z Prosiakiem"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Kurde balans, ja tu próbowałem troszkę dowcipnie, troszkę błyskotliwie pomoc koledze, a wyszło jak zwykle.

Ja rozumiem, przyjacielu. Może coś innego rozumiemy przez "chemię", bo motylki też czułem moze raz dwa w życiu.

Chodzi mi bardziej czy gęby się śmieją, nawet bez sensu, do siebie nawzajem. Czy się chce i myśli i jakiś jest fajniej, jak jesteście razem, choćby na chwilę gadki. Czy pod pępkiem się ciepło robi przy pannie, bo czujny wartownik wyczuł dopasowanie feromonalno-anatomiczne

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium