SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4643124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No ale nie moze byc tak, ze kontynuujesz znajomosc z powodu tego, ze ona ma depresje
Jest to na pewno oszustwo, wiec wiele dobrego nie mozna sie spodziewac Po takiej osobie, ktora lga na starcie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No wiadomo, że to nie ma sensu... Tylko mimo wszystko chciałbym to rozegrać tak, żeby jej nie pogorszyć stanu, bo to jednak dalej drugi człowiek. I co z tego że jej pocisnę, jak to w teorii może doprowadzić nawet do samobójstwa. Chciałbym żeby to miało jak najbardziej neutralny wydźwiek, jaki jest możliwy w tego typu sytuacji.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ehh ciężka sprawa. Napisz jej może szczerze, że poczułeś się oszukany, że nic z tego nie będzie a wolisz zakończyć to od razu niż robić jej fałszywą nadzieję i generalnie to życzysz jej dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie, nie, nie cisnij komus z depresja! Pocisk wspomnialem, ale nie wiedzialem, ze tak to wyglada.
No to dyplomatycznie trzeba, albo zrob tak, zeby to ona nie chciala kontynuowac znajomosci

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grind to też kiepski pomysł, bo jak będzie się zachowywał specjalnie jak głupi dzban, to może jej jeszcze bardziej zjechać psyche, że se laska wkręci, że trafia na takich facetów.

Panowie, na 90 procent wyjdę stąd w poniedziałek. Dostanę prawdopodobnie sterydy do domu, coby się w miarę czuć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie musi zachowywac sie jak glupi dzban od razu, moze byc nudny, nierozmowny, przyj**any, wiecznie zapracowany itd.

No to super ze wychodzisz. W koncu w koncu

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak okaże się, że panna jest introwerykiem i lubi mało rozmownych facetów i nudziarzy? :D

No też się cieszę, chyba nic mi nie zepsuje do poniedziałku humoru. Już chce zjeść obiad normalnie jak człowiek przy stole a nie w łóżku.


Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-04-11 08:20:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Dremor
.... I co z tego że jej pocisnę, jak to w teorii może doprowadzić nawet do samobójstwa. Chciałbym żeby to miało jak najbardziej neutralny wydźwiek, jaki jest możliwy w tego typu sytuacji.

Dremor powiem brutalnie nie idź tą drogą i nie pakuj się w to ,z tego co piszesz jest to tzw. "toksyczna" osobowosć i moja rada uciekaj jak najdalej póki nie jest za późno , może nie "cisnij" ale zerwij po prostu kontakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panna chce mnie odwiedzić dziś w szpitalu. Nie wiem czy to dobrze. Może ona mi tylko miesza w głowie? Ale kurcze no, zależy mi na niej mimo wszystko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
A niech przyjdzie, skoro ja lubisz, co Ci szkodzi

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium