SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4639707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Prosiak w samo sedno :) cipa ma wielką moc - kto się jej oprze może z babą robić co chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A u ciebie Zabstyl jak tam sprawa z hajsem, bo ci w sumie ktoś podbierał. Wyjaśniło się kto to, bo to taka trochę sprawa detektywistyczna to zawsze ciekawi.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wyjasnilo sie, ale lampucery brata cos dawno nie bylo u nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Widać pewnie nie przypadkiem.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
W ogóle rozwaliło mnie dzisiaj u profesorki byłem i powiedziała mi, żebym z pliku danych policzył czasy życia wiązań wodorowych. No myślę sobie spoko, jest tam jakaś funkcja korelacji. No i mi jeszcze napisała, żebym to zrobił osobno dla mostków wodnych między lipidami i wiązań wodorowych między lipidami, a wodą z wyłączeniem mostków wodnych. No i przysrała - powiedziała mi, że wystarczy jednego ifa zrobić, żeby wyłączyć liczenie wiązań wodorowych między lipidami, a wodą z wyłączeniem mostków wodnych. Taa, tylko że trzeba to jakoś zrobić na skompresowanej trajektorii - tylko jak? Albo też zmodyfikować program (używam GROMACSa) tylko, że kod źródłowy jest totalnie bez komentarzy i dla mnie jest bardzo skomplikowany.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ty ... to może on nawet nie był wtajemniczony w to przedsięwzięcie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Agares i teraz nasuwa się pytanie ... czy ty chcesz nam pokazać jaki mądry jesteś a pachołki jakie głupie
czy rzeczywiście sądzisz że ktoś coś rozumiem z tego co napisałeś ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co ty prosiak chemii nie miales w 8 klasie?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No ja w sumie lubię się różnymi rzeczami dzielić na forum, lepiej się czuję jak wam powiem co mi na sercu leży, normalnie takie oczyszczenie i ulgę na sercu się czuje. Choć tu Pilek i SzK programują, jeszcze kiedyś był mikel co programował w Java to na wszelkie rady jestem otwarty.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda ze na tym sportowym forum prawie nikt sportu nie uprawia i nie ma jak sie wymienić doświadczeniem

Jedynie Niegocik i Shooto ludzie okuratni sprawiedliwi i tak dalej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium