SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4629011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Gala SFL 2018 Semi Finals: Haryana Sultans Vs U.P. Nawabs w Mumbaju w Indiach i niesamowity nokaut w walce Sumeet Khade vs Pawan Goyat


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie mam słów otuchy bo mi też nie idzie xD
Trafiłem na jakiś trudny przypadek a mam tak że sie szybko zniechęcam jak coś idzie nie po mojej myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 162 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8802
rychupomarancza
bloody_gipsy
To żeś mi wyjaśnił. Brawo. Z drugiej strony ja nie mam dzieci ale wolę żeby te dziecioroby dostawały co produkują Polaków niż żebyśmy musieli importować obywateli z innych krajów.



Cała biała rasa nie robi dzieci. 500+ tego nie zmieni. To zapłata za głos w wyborach.

Statystyka jest oczywista. 380 tys. firm w PL, 120 tys. wykazuje dodatni zysk, więc jest z czego ściągać podatek. Bogaci nie dorzucają się do 500+, jedynie biorą . Bogaci nie płacą podatków wcale, albo płacą zagranicą. Zrozum to człowieku, że jeśli nie masz dzieci to właśnie Ty utrzymujesz rodzinę sąsiada



Ale prawda też jest taka że jak docisną firmy bardziej to jeszcze więcej pójdzie w szarą strefę. Trzeba by dojechać te raje podatkowe ale to wszystkie kraje musiałyby się na to zgodzić. W zasadzie nie realne biorąc pod uwagę to że najbogatsi kształtują politykę, nazwijmy to delikatnie lobbing.
No i jeszcze wracając do tych dzieci to pewnie po części masz rację ale w zasadzie wszystkie działania rządzących można pod ten schemat wstawić tj. jak dadzą więcej na służbę zdrowia to też żeby zapewnić sobie głosy no ale to na tym polega przecież. Ale ja też rozumiem że koszt utrzymania i wychowania dziecka to nie są małe pieniądze w skali np. 20 lat więc czy to tak źle że jakoś tych ludzi się wspiera. Przecież nie wszyscy to patole, którzy chleją wódę cały dzień.
Na koniec dodam jeszcze zdanie o tych ludach bo akurat mam kolegę, który kiedyś jeździł ciężarówką m.in. w Maroko i Turcji i z tego co mi opowiadał to co tam się dzieje ciężko nazwać cywilizacją. Z Persami i Kurdami jest inaczej. No ale oni się zarabizowali.


Zmieniony przez - bloody_gipsy w dniu 2018-03-12 13:13:10

Zmieniony przez - bloody_gipsy w dniu 2018-03-12 13:21:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Panowie, od takich dyskusji jest już odpowiedni wątek. Tam zapraszam obejrzeć moją wypowiedź.

Żabstyl, tak to niestety z wieloma niewiastami jest. Szczególnie jak chodzi o dłuższy związek to często trzeba się mocno starać i przechodzić różne świadome lub nie próby jakie nam robią. Chyba, że laska na jedną, sobotnią noc. Wtedy łatwo idzie. Ale z taką to nie ma sensu iść w poważną relację.



Zmieniony przez - SzK w dniu 2018-03-12 14:24:13
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio jak sie spotkałem z dwoma małolatami to ręce mi opadły z żenady.
Tak jak wyżej jakieś gierki testy chvj wie co.
A ja na to czasu nie mam i chęci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
https://kwejk.pl/przegladaj/3158553/6/zlodzieje-kontra-karma.html

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Porównanie do służby zdrowia słabe. 500+ spowalnia gospodarkę a dzieci nie da.

To jest właśnie rozmowa z pisiorem. Cieszy się, że dostaje 500 albo wierzy w kaczora jak w boga. Zrozum, że nigdy w PL nie będzie zarobków jak w Niemczech przez takie ustawy, bo one blokują rozwój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 162 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8802
rychupomarancza
Porównanie do służby zdrowia słabe. 500+ spowalnia gospodarkę a dzieci nie da.

To jest właśnie rozmowa z pisiorem. Cieszy się, że dostaje 500 albo wierzy w kaczora jak w boga. Zrozum, że nigdy w PL nie będzie zarobków jak w Niemczech przez takie ustawy, bo one blokują rozwój.


Chłopie jednak zakuta pała z ciebie. Dziękuję za uwagę ale kończe pisanie z tobą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dremor
Pilek, wg mnie In the air tonight jest bardzo łatwym utworem do wyczucia rytmu;).

Trudna to jest Meshuggah

W kawału o którym mówisz puls jest bardzo slyszalny Co więcej perkusja gra akcenty tam gdzie naturalnie byś je dał ;)


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2018-03-12 11:46:35


Na drugi dzień tego problemu w ogóle nie miałem, a właśnie progmetal jest dla mnie prosty do wyczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nudny trochę ten najnowszy Blade Runner. Wiele niepotrzebnych dłużyzn.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium