SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
czołowy polski antytalent jesli chodzi o sztuki walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No Pudzian stójkę nie ogarnął zbyt dobrze i BJJ też słabo niestety, czasem jak dziecko we mgle. Siła fizyczna go ratuje i jej wykorzystanie w zapasach i dzięki temu może zależeć przeciwnika. Ale za to Jurasa pokonał!!! No i jeszcze low kicki bije mocno (Najman, Tyberiusz).

A tutaj dawne nagranie z jakichś zapasów Pudziana, jeszcze przed MMA


Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
przed chwila wyswietllil mi sie ten filmik na moim wallu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
bane158
QhuTaz
przecież Pudzian kupił udziały w tym hotelu
ma kwit na to , tylko współwłaścicielowi coś się nie podoba
bo tam chyba małżeństwo było i mężowi się nie podoba bo traktował jak swoje wszystko a kobita sprzedała 50% i nagle wszedł inny właścicieł ... co miał sie prosić o swoje ?


Panie prosiaczku tak obiektywnie patrząc to kto normalny kupuje pół Hotelu i to od zwasnionego małżeństwa , przecierz to było z góry wiadome że tam beda problemy
Btw kupiłbyś np mieszkanie z lokatorem ? Którego będziesz musiał się pozbyć ,Bo ja osobiscie nie hvja


no raczej nie chyba że wcześniej spisał bym też jakąś umowę z drugim współwłaścicielem jakaś służebność albo jasno określone zasady korzystania ze swoich praw współwłaścicielskich , bo tak na "Egona" to on tylko ma "połowę udziałów" ale trudno jasno określić co to znaczy z czego można korzystać z czego nie można korzystać itd. itd. ... jak tam było tak tam było w każdym razie na pewno Pudzian nic nie ukradł nigdzie się nie włamał no bo kupił i papier na to ma

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
YebatzKimona
czołowy polski antytalent jesli chodzi o sztuki walki


no przecież On nie jest żadnym zawodnikiem MMA no nawet jeśli to bardzo przeciętnym ... sportowo to On jest wielkim mistrzem spełnionym ale Strongmanie

to raczej się nie zdarza żeby w dwóch dyscyplinach i w sumie odrębnych osiągać jakieś wybitne rezultaty ...
ja po jego drugiej walce z tym japończykiem już wiedziałem że z niego nie będzie żadnego zawodnika na poziomie ... no nie i już ... a potem już Sylvia rozwiał wszelkie wątpliwości

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Ta pierwsza z filmiku to ze 15 lat mniej po makijażu. Z babą to chyba na basem trzeba na pierwszą randkę iść, jak taka niespodziankę potrafi zrobić. Jednak ta przy kości nawet po umalowaniu mi nie pasowała.

A podobają wam się umięśnione laski typu z w miarę spoko bicepsem. Nie jakieś takie typu Agata Wróbel, ale szczupłe ale mają trochę mięśnia, a nie patyki, bo mi całkiem mocno. Jeszcze może to tak, bo na trójboju jak chodziłem to było parę dziewczyn, które tak amatorsko sobie podnosiły i spoko miały sylwetki. Wiadomo, żeby nie przegiąć też za bardzo. Nie lubię też tych co na solarium za dużo chodzą. Imo dla mnie solarium i tatuaże to takie obniżenie wyglądu u baby.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
tak lubię nawet bardzo

np. Lidia Valentine Perez

moja niespełniona miłość
śliczna jest chociaż teraz naprawdę potężna kobieta bo podskoczyła do kategorii wyższej , ale ma coś w sobie

a w niższych kategoriach też jest sporo ślicznych dziewczyn no ale to nie sztuka bo tam ważą te 40 50 60 parę kilo
więc figury są fajne , nie mówię tu o Chinkach bo to nawet nie wiem czy kobiety są czasem , no i żeby japa jeszcze nie wyglądała jakby ją ktoś szpadlem modelował



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 7/28/2021 9:01:44 PM
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
QhuTaz
YebatzKimona
czołowy polski antytalent jesli chodzi o sztuki walki


no przecież On nie jest żadnym zawodnikiem MMA no nawet jeśli to bardzo przeciętnym ... sportowo to On jest wielkim mistrzem spełnionym ale Strongmanie

to raczej się nie zdarza żeby w dwóch dyscyplinach i w sumie odrębnych osiągać jakieś wybitne rezultaty ...
ja po jego drugiej walce z tym japończykiem już wiedziałem że z niego nie będzie żadnego zawodnika na poziomie ... no nie i już ... a potem już Sylvia rozwiał wszelkie wątpliwości


nie chodzi o mistrzostwo tylko chociażby przeciętność, on w stójce nie umie absolutnie nic, w parterze zresztą też, jest silny i troche umie obalać, to tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
no dokładnie
nie inaczej

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

forma lato