SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
QhuTaz
Yoshi ja nie widzę tego działu ani w ogóle przyszłości forum w kolorach pastelowych niestety przyszło nowe i to media społecznościowe zabrały rząd dusz

na wszelkiego rodzaju forach zostały już tylko niedobitki najtwardsi z najtwardszych a i Ci powoli się wyłamują a nowego narybku nie ma i szczerze mówiąc nie ma sensu wyglądać , wszelkie komentarze i dyskusje odbywają się właśnie na wszelkiego rodzaju mediach społecznościowych , choćby nawet na YouTubie pod filmami MMA boks czy freak są potężne dyskusje , setki nawet tysiące komentarzy , ponadto każda z dyscyplin ma bardzo specjalistyczne portale fachowe nastawione w zasadzie na jeden temat gdzie "chętny" dostaje wszystko na miejscu

forum w takim kształcie nie ma czym konkurować bo jeżeli chodzi o aspekt "społeczny" wygrywają social media , jeżeli chodzi o fachowe podejście do danej dyscypliny wygrywają konkretne portale branżowe

ten statek tonie , no jesteśmy na Titanicu , orkiestra jeszcze gra , kuchnia jeszcze wydaje posiłki , bar serwuje drinki ...
nie ma się co łamać , jest jak jest



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 5/28/2023 3:59:35 PM


Temat jest pod spamem, a wcześniej podałem link

https://www.sfd.pl/Pomysły_dotyczące_działu_Scena_MMA_i_K_1-t1223434.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Yoshi87
QhuTaz
Yoshi ja nie widzę tego działu ani w ogóle przyszłości forum w kolorach pastelowych niestety przyszło nowe i to media społecznościowe zabrały rząd dusz

na wszelkiego rodzaju forach zostały już tylko niedobitki najtwardsi z najtwardszych a i Ci powoli się wyłamują a nowego narybku nie ma i szczerze mówiąc nie ma sensu wyglądać , wszelkie komentarze i dyskusje odbywają się właśnie na wszelkiego rodzaju mediach społecznościowych , choćby nawet na YouTubie pod filmami MMA boks czy freak są potężne dyskusje , setki nawet tysiące komentarzy , ponadto każda z dyscyplin ma bardzo specjalistyczne portale fachowe nastawione w zasadzie na jeden temat gdzie "chętny" dostaje wszystko na miejscu

forum w takim kształcie nie ma czym konkurować bo jeżeli chodzi o aspekt "społeczny" wygrywają social media , jeżeli chodzi o fachowe podejście do danej dyscypliny wygrywają konkretne portale branżowe

ten statek tonie , no jesteśmy na Titanicu , orkiestra jeszcze gra , kuchnia jeszcze wydaje posiłki , bar serwuje drinki ...
nie ma się co łamać , jest jak jest




Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 5/28/2023 3:59:35 PM


Temat jest pod spamem, a wcześniej podałem link

https://www.sfd.pl/Pomysły_dotyczące_działu_Scena_MMA_i_K_1-t1223434.html


jak pan widzi pani Yoshi niewiele się zmieniło podczas pana nieobecności
jak byłem gamoniem tak jestem ... i chyba już zostanę

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
szczerze powiem ze w zyciu bym się nie spodziewal że można wprowadzić taka ustawe.ale co tam, idą wybory można wszystko
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
To dopiero początek. Nie no jak PiS teraz wygra wybory to dopiero będzie dramat.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Szuto jakie Ty studia skończyłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Żadnych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
e2e4
szczerze powiem ze w zyciu bym się nie spodziewal że można wprowadzić taka ustawe.ale co tam, idą wybory można wszystko


a ja powiem szczerze nie dziwię się wcale

ostatnie lata a w zasadzie kilkanaście ostatnich lat i rządy naszych umiłowanych obu partii uświadomiły mi że "impossible is nothing" ... także tego ... a zapewniam was przyjaciele będzie jeszcze weselej ... i to wkrótce

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Jacob2904
To dopiero początek. Nie no jak PiS teraz wygra wybory to dopiero będzie dramat.


no to jak trzy razy zdobędą "mistrzostwo" ... to puchar zatrzymują na stałe ! i kolejnych wyborów już nie będzie bo po co ?
no także jak ktoś chce wyjechać to proponuje się streszczać , bo w najbliższym czasie bardzo wiele może się zmienić
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
shooto
Żadnych


o ... to widzę że kończyliśmy ten sam kierunek
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
shooto
Żadnych


nie chciales?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium