SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4668944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Kiedy kolejne zawody Zabstyl?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Nie no choroby prionowe to rzadkość Puar nie ma co się przejmowac. Równie dobrze można się bać jutro wyjść na ulicę, bo auto może przejechać.
Ja pyer*Ole pozbyłem się w końcu jakiegoś govna pomiędzy zębami. Nie oszczędzajcie na niciach dentystycznych, kupiłem taką rwąca się i grubą za 4 zl. Jakbym kupił za dychę by było inaczej.
Największy ból to był ból zęba jak mi wierciła koło zęba i zaplombowala. Potem bolało przy najmniejszych zmianach temperatury i trzeba było kanalowo, bo wierciła zbyt blisko nerwu. Sporo zębów robiłem bez znieczulenia, ale takiego bólu nigdy nie czułem, cały spocony zaciskałem fotel i tak z pół godziny.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja się nie umiem bić i uważam, że to nie jest dobra droga rozwiązywania konfliktów. Tak, wiem, że każda p***a na strzała tak się tłumaczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja bym się chciał zapisać na takiego marudnego pomagiera
łaził bym za wami i nosił rupiecie
gruby pierdoła malkontent ... ale że kumpel z wioski to musieli byście i te ciosy znosić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem kiedy, raczej nie prędko z paru względów, mniej troszke trenuje teraz ze wzgledu na zycie
Poza tym, z tego co wiem, mam dostać w czerwcu purpure (chociaż staram się to odwlec) więc skończy sie babci sranie i szarpanie z niebieskimi, trzeba będzie poważniej podejść
Chce parę miesięcy ładnycn poświęcic na siłke, żeby sie fizycznie poprawić, bo technika jest do niej nie proporcjonalna
Nie chwalę sie jak coś xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
BlacCat
to ja bym się chciał zapisać na takiego marudnego pomagiera
łaził bym za wami i nosił rupiecie
gruby pierdoła malkontent ... ale że kumpel z wioski to musieli byście i te ciosy znosić


To byśmy się zgrali. Ja lubię pomalkontencic.
Ty byś nam pomagał plan bitwy ułożyć, boś madry

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Co by my z rykiem z toporem prosto na lucznikow nie biegli

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie polecacie jakieś nici dentystyczne ale takie wciul delikatne? Na razie wszystkie mi kaleczą dziąsła. Czy może zupełnie z nich zrezygnowac, przynajmniej na kilka dni po wlewie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mnie też każde kaleczą dziąsła.

Zabstyl, dlaczego odwlec chcesz? Ze względu na podbudowanie siły?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tak nie miałem, teraz przez chemię mi się tak robi. Nawet szczoteczki już używam tylko takiej dla niemowląt, żadna inna nie wchodzi w grę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium