SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
pilek
Grindzie, lepiej w takim razie iść do psychologa, który zajmuje się terapią psychodynamiczno, bo oni skupiają się bardziej a tych głębszech sprawach.


Idę właśnie do psychologa.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no to ślicznie ... mamy klub , pycha kurde no
klawo no klawo jest
widzisz poszliśmy brawurowo i sukces


"życie trzeba chwytać za grzywę i walić w pysk"
jak powiedział był pułkownik Wareda do pana administratora Dyzmy
cytując powiedzenie pana ministra Jszuńskiego
rzecz w odniesieniu do Dyzmy właśnie ...ale
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Idź Grindzie! Jeśli to w ogóle jest Twoje prawdziwe imię...bo czasami czuję się jakbym Was w ogóle nie znał. <drama voice>


Zmieniony przez - pilek w dniu 2022-03-03 19:58:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja jestem na psychoterapii schematów, ale psychodynamiczna dobra i dość popularna. Kurde ale mi się dziś nie chce Panowie. Tak mi się dziś nie chce, że nawet nie chce mi się wracać z pracy do chałupy. Dobrze, że weekend niedługo to będzie trochę lżej. W dodatku w krzyżu mnie nap*****la.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Mi się od jakichś 20 lat nie chce. Ale dwie godzinki na naukę przeznaczone, więc ok. Powoli pełzne do przodu
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Prawidłowo, Ty będziesz niedługo programistą, a żabe będzie dalej "baba" utrzymywać.


Zmieniony przez - pilek w dniu 2022-03-03 20:46:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no czyli w pewnym sensie pan żaba jest wygrywem
no patrząc na rzecz czysto praktycznie osiągnął cel ... jeśli oczywiście był zakłada taki
mówiąc prosto i poliże i nie zapłaci i za niego zapłacą ... życie jako wesołe miasteczko
o tak to

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Znam jedną panią, która tak żyje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jacob2904
Ja jestem na psychoterapii schematów, ale psychodynamiczna dobra i dość popularna. Kurde ale mi się dziś nie chce Panowie. Tak mi się dziś nie chce, że nawet nie chce mi się wracać z pracy do chałupy. Dobrze, że weekend niedługo to będzie trochę lżej. W dodatku w krzyżu mnie nap*****la.



Każdy to dzisiaj gada, ja miałem moment słabości jakoś o 13:00, ale potem z górki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A macie jakiś większy cel w swoim życiu? Jeśli macie to napiszcie jakie. Ja miałem różne, ale teraz nie mam i jednak jak się jakiś ma to wtedy jest większa motywacja do robienia wszystkiego.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-03-03 21:57:52

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium