SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4636585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Co się wydziwia zaś z tą magisterską Zabstyl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
#mgrzabstyl

bojo sie skurczysyny
bojo sie zabstyla
młody zdolny ambitny
patriota !
zara z kakałowym pasem

tera tylko dupkuch i pszykukuff
dajom na stanowiska ... swojakoff

tera jak dobry chłopaczyna parę złotych nie zajedzie to pod górę będą robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogólnie to jakieś dziwne fazy z terminami, promotor nie odpisywał, pozmieniała sie potrzebna dokumentacja itp, takie góvna organizacyjne

Ale ja też solidnie zyebałem jedną rzecz xD
Pisałem to po nocach ostatnio, i wrzuciłem dość duży fragment własnej inżynierki, miałem tam tylko pozmieniać pewne rzeczy, ale mnie zmogło i usnąłem, potem o tym zapomniałem.
I dziś gadam z promotorem, a on mi przewija jakieś dziwne fazy, myśle co on pyerdoli, ale jakaś tam lampka sie w głowie zaświeciła, otwieram wersje papierową i wszystko było jasne.
Ale przemowa którą odstawiłem zaraz po tym tłumacząc te zagadnienie pod kątem tematu, mmmm złoto, improwizacja większa niż Konrad z dziadów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takich chwilach wierze w swoj rozum i aktorstwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko prosiaku co do hashtaga to nie #mgrzabstyl tylko #mgrinzzabstyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pardonsemła
ofkorsik rze #mgrinzzabstyl
to z emocjuf ... ja prozdy chłopek
s pot Uckiej wioski
w internetach to się jeszcze śmiałuje
troszuk ale na żywo to gdzie by mi tam przez gardło przeszło na "ty" do takich person Magistrów Inżynierów ... a jeja kochany wstydział bych sie i sromotał
majestata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
To kiedy masz obronę pracy Zabstyl?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Wiadomo, że inżynier > licencjat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
6 najwcześniej ale raczej 9
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium