SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Oby tak dalej Prosiak. Zawsze to motywujące. Ja też się postaram w kilku sprawach.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
teraz cel nr.1
muszę ogarnąć koniecznie jakiś pasywny $$$
nawet niewielki ale regularny
inaczej będę musiał jeszcze więcej pracować
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
a pamietacie jak pare lat temu niektórzy sie kłocili o puszcze amazonska
pluca planety sie palą, podusimy sie xDD
umarliscie juz czy nie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
QhuTaz
ale są też sukcesy
utrzy"kvrwa"małem dietę przez święta !

a od jutra znowu dokręcamy śrubę
tak ogólnie , o robotę chodzi i inne sprawy a nie o żarcie (tzn. też trochę)

idziemy po swoje !




jak ta twoja dietka wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
trzymam okno żywieniowe jakieś 6-8 godzin dziennie , wyebałem wszystko słodycze i obciąłem węgle , jednak zostawiłem sobie miód od czasu do czasu do herbaty no i nie jestem jakiś ortodoksyjny z owocami chociaż też nie przesadzam , sporo mięsa i sporo warzyw i nabiał to normalnie chociaż też w granicach rozsądku jeżeli chodzi ilościowo
w tym oknie jem dwa posiłki dziennie pierwszy taki w miarę lajtowy a drugi taki średni ten główny , czuję się dobrze , bebech jest odmulony , wilczy apetyt już odpuścił no i waga powolutku w dół

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
YebatzKimona
a pamietacie jak pare lat temu niektórzy sie kłocili o puszcze amazonska
pluca planety sie palą, podusimy sie xDD
umarliscie juz czy nie


no przecież panie zabstyl zawsze jest jakaś mądrość etapu i świadoma młodzież oraz postępowa opinia międzynarodowa
walczy ze wsteczniactwem ciemnotą ... można powiedzieć z kontrrewolucją

no i co parę lat się to zmienia w zależności od zapotrzebowania ... ostatnio ...
była panienka Greta , po tym zbrodniczy wirus teraz równie zbrodniczy Władimir Władimirowicz a w zanadrzu już przygotowane mięsiwo z robactwa i auta elektryczne 2035!
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
No i jeszcze szczypawki i zaszczypawkowani.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
QhuTaz
trzymam okno żywieniowe jakieś 6-8 godzin dziennie , wyebałem wszystko słodycze i obciąłem węgle , jednak zostawiłem sobie miód od czasu do czasu do herbaty no i nie jestem jakiś ortodoksyjny z owocami chociaż też nie przesadzam , sporo mięsa i sporo warzyw i nabiał to normalnie chociaż też w granicach rozsądku jeżeli chodzi ilościowo
w tym oknie jem dwa posiłki dziennie pierwszy taki w miarę lajtowy a drugi taki średni ten główny , czuję się dobrze , bebech jest odmulony , wilczy apetyt już odpuścił no i waga powolutku w dół


tylko obcinania węgli nie rozumiem, musisz mieć paliwo do roboty i treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
ja nie zrezygnowałem całkowicie tylko obciąłem ... takie zbędne węgle słodka bułka jakieś ciasta bo u mnie to nie razem ze słodyczami się komponowało i takie zapychanie kichy pod gwizdek , normalnie jem kaszę makaron ziemniaki pieczywo ciemne (akurat to lubię to nie ma problemu)
tylko w rozsądnych ilościach
i obserwuję jak się sprawy mają bo wiadomo że jak ktoś wywali wszystko to potem chodzisz jak zayebany mułem mam już 110 rano do końca tego roku chcę sobie zjechać dobrze poniżej setki tak żeby nawet po obiedzie nie wskoczyły trzy cyferki , tylko się nie spieszę bo chcę to zrobić na jakości sobie trenować działać pracować i przy okazji jechać z wagą w dół

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
a ! no i oczywiście priorytet biceps , bo muszę wyścignąć grinda , tylko coś ostatnio nie zagląda ale pewnie jeszcze zajrzy
biceps prestiż i powaga na rejonie
duży biceps to styl życia

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

forma lato