SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dietka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1525
cwicze juz pare miesiecy ale zauwazylem ze czegos mi brakuje a mianowicie dobrze dobranej diety chcialbym was prosic o opracowanie dla mnie takiej diety (boje sie odpowiedzialnosci za to co moze sie stac jesli taka diete zrobie sam ) o to chodzi ze waze 89 kg mam 173 cm wzrostu nie chce zeby moje treningi nie poszly na marne z powodu zle ulozonej diety albo zebym nie zemdlal gdzies po drodze ze szkoly
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 677
poczytaj troche, daj cos od siebie.jesli liczysz na gotowca to raczej sie zawiedziesz.tutaj nikt nie ulozy ci diety. zrob to sam.daj do oceny. bedziesz mial wieksza satysfakcje.

Nie mów mi jak mam żyć, nie ty będziesz za mnie umierał..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
sprubój my ocenimy

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75705 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753038
Zrob z postami podwieszonymi i wrzuc tu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to normalne ?

Następny temat

rowerek

Wiecej