SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
don_eladio
Jes miendzy nami nieprzyjaśń Prosiak, teraz CI będę Świniak pisał


nuu
panie pilek po co pan takie nieprzyzwoitość robisz mnie ? po co pan takie słowa używasz , takie słowa używać jest bardzo niedobrze bardzo niegrzecznie jest takie słowa używać
pan przecież jesteś przyzwoity człowiek pan rozumiesz że tak nie można , kto by to widział tak naubliżywać , pan się wstydzić powinieneś , bardzo się wstydzić i panu zapowiadam że mnie wielka przykrość będzie a panu wielki wstyd ! jak panu gniew minie to pan zrozumie że to omyłka była i nieporozumiewanie się i powiesz pan w ten czas "a jeja jeja co to ja nie zrobiłem najlepszego, po co ja tak naubliżywał panu Prosiak jak on taki przyzwoity człowiek jest i każdy zaświadczyć może że on taki człowiek przyzwoity jest" tak pan powiesz

czeba sie sobie wybaczyć ... nie ma rady

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
to popros mnie, żebym Ciebie wybaczyu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
musza !
kvrwa mysza !
po pokoju mi tuptała i do kibla dała dyla , idę zakładać pułapkę




Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 12/10/2022 9:41:57 PM
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
don_eladio
co


a o !


1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
don_eladio
to popros mnie, żebym Ciebie wybaczyu


nie

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Nie wiem kim jesteś, dla mnei nei istniejesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Myszki są fajne. Szkoda że w domu to szkodnik i trzeba usunąć

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
karmiłem wenrza myszkami hihihi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
grind
Myszki są fajne. Szkoda że w domu to szkodnik i trzeba usunąć


do piachu niestety ... jeszcze się franca rozmnoży i będzie dopiero lambada
ano takie życie mogła iść do stodoły/obory do sąsiada i tam sobie zimę przewaletować a nie się po chałupach rozbijać
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium