SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4653931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Musisz mieć poprostu klientów, a ich dostajesz docierając do tych, którzy potrzebują konkretnej usługi.
Spełniasz potrzeby klientów, ale musisz do nich dotrzeć i udowodnić im, że Twoja oferta jest na tyle dobra, żeby z niej skorzystali i to jest najtrudniejsze.

Wykonanie usługi to prosta sprawa, fachowców jest więcej niż marketingowców/sprzedawców, którzy są potrzebni jak cholera.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A nie łatwiej o skuteczną sprzedaż gdy biznes też jest z rozmysłem a nie wjazd w branże w której jest przesyt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Prędzej zrobisz pieniądze w branży, w której jest przesytr, a masz kanały sprzedażowe niż robiąc biznes z rozmysłem. Biznes z rozmysłem to jest, wtedy kiedy masz odpowiedź na potrzeby klientów, ale oni muszą wiedzieć, zę mają tę potrzebe, a Ty masz rozwiązanie i tutaj zaczyna się sprzedaż.

Potem dopiero myślisz jak sobie poradzić z zarządzaniem, keidy nie masz czasu przez zbyt dużą sprzedaż.


Zmieniony przez - pilek w dniu 2019-09-13 18:10:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co dobrego przyjaciele ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
W sumie stara bieda. Jakos tak niemrawo. Pomysłu za bardzo nie mam na projekty różne. Muszę se kilka rzeczy przemyśleć. A u ciebie co słychać prosiak?

Kowaliow vs Canelo 2 listopada oficjalnie.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Prosiaczku że tak powiem, ani w lewo ani w prawo, ciągle ten sam.ch**
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
A łąk się sprawy mają u Ciebie z koleżanką?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli średnio
ostatnio zauważyłem u siebie
jakiś spadek samopoczucia ... jest tak trochę chvujowo ... niby bez tragedii
ale mam krótszy lont i jakoś mnie mniej wszystko cieszy , ino bym w domu siedział ... zawsze byłem rozlazły ale teraz to już za wiele
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ano nie mają się ... ale jakoś mi przechodzi też zajawka na nią
bedzie to bedzie a jak nie ... to nie i cześć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Ja trochę czuję jakby życie szło do przodu, a ja ciągle w tym samym miejscu

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium