SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Jacob2904
W ogóle chyba Pilek ten pociąg w postaci łatwego wbicia do IT już odjechał (..)


No też mi się tak wydaję... Teraz potrzebują już coraz to lepszych specjalistów i nawet juniorów za bardzo nie, a ludzie na poziomie mida czasami tam startują.
Trzeba mieć projekty niestety w portfolio...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
dubel


Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2023-03-22 14:53:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Fury tak zamącił tak się zakiwał że chyba walki z Usykiem nie będzie ... no pies go yebał jeśli rzeczywiście tak jest

mam nadzieję że Wilder wskoczy na jego miejsce i zaboksuje z Usykiem , bo wyraża taką chęć (mało realne też)

29.04 to jest oczywiście data nierealna bo jeszcze się nie dogadali nawet a gdzie promocja i sprzedaż ppv

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ogólnie witam kolegów

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Najman nie jest głupi facet on pali frana świadomie , wie co robi jest niezatapialny
to jest prawdziwy Król Freaków i się powinni od niego uczyć

się facet miał zbłaźnić już 150 razy odchodził wracał kończył się i zaczynał i cały czas na sztosie !

i mnie się wydaje że on już w ogóle się tym nie przejmuje ani nie trenuje , pójdzie na salę porobi zdjęcia żeby było co na Facebooka wstawić jakiś filmik na YouTube żeby było wrzucić i do domu coś się będzie pociąg i wyginał

(jak patrzyłem na jego stare walki to przecież on coś tam jednak boksował całkiem znośnie bywało , nie to żeby materiał na medal albo pas , co to to nie , no ale skoro wtedy umiał to i dzisiaj powinien tylko chyba mu się nie chce albo znalazł lepszy sposób na $$$)

teraz to na pewno jeszcze ze dwie walki stoczy ... 1 to niesiony falą zwycięstwa , a potem następna tak jak Pan Bóg zdarzy czy to będzie według niego powrót na zwycięską ścieżkę czy triumfalny pochód od Viktorii do Viktorii zobaczymy
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
taki Denis to za Najmanem co najwyżej może torbę nosić i kajet w kieszeni z ołówkiem i notatki robić się może czegoś nauczy
widać że w modne koszulki zainwestował ale w pomyślunek absolutnie
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
aha i w sobotę i w niedzielę pracowałem także z planów posiusiaczenia wyszło nic i następny weekend zanosi się taki sam
dodatkowo zatrucie pokarmowe też nie pomogło

tymczasem do następnego przyjaciele
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Freaki mają do siebie to, że tam większość roboty robią konferencje, a Najman jest dobry w opowiadaniu, więc zyskał drugie życie dzięki freakom i raczej jest lubiany ze swoim poczuciem humoru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
No w sumie WWF też jest popularniejsze w USA niż MMA>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
shooto
Freaki mają do siebie to, że tam większość roboty robią konferencje, a Najman jest dobry w opowiadaniu, więc zyskał drugie życie dzięki freakom i raczej jest lubiany ze swoim poczuciem humoru

We Freakach , przyciąga widzów pajacowanie taki Conor np także by się tam odnalazł idealnie ,a np Taki Blachowicz czy np Fedor by tam kariery nie zrobili
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium