SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4670404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No też sobie tego nie wyobrażam... Jak miałem 15 lat to tak patrzyłem na wieżowiec przed blokiem, w domu rodzinnym i proszę ja Ciebie ten wieżowiec miał takie małe światła w oknach... Takie małe te mieszkania się wydawały i wszędzie ten sam układ i ta sama rodzina, ta sama g**** praca, kredyt na lodówkę i matiz w gazie pod blokiem.

Przerażało mnie to... Pamiętam, że jak zacząłem na poważnie z SW to olałem zespół numetalowy, kttóry miałem jako dzieciak... TEraz wchxj żałuję i zastanawiam się coby było gdyby...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Dla mnie tego typu życia byłoby pozbawione sensu, taka wegetacja do śmierci bez żadnego zaskoczenia.

No ja też kilku rzeczy żałuję. Może wilgoć i grzyb w tamtym domu. Ja zyebałem trochę maturę, bo chciałem iść do wojskowej szkoły medycznej w Łodzi, ale słabo zdałem maturę bo za mało się uczyłem i wybrałem gorsze, ale bliżej położone liceum i kilkunastu punktów zabrakło.

Najważniejsze, że dalej jest dużo opcji i można jeszcze sporo zmienić i wybrać póki jest się zdrowym

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ciekawe musisz być człowiekiem pilek że diabeł wszystkich dojeżdża
a Ty spoczko ...

ta cała sytuacja z Cieślakiem i walką o pas WBC każe się zastanowić gdzie kończą się jaja a zaczyna głupota ...

ten brak czasu to wieczne zapracowanie to życie które zaczyna się około trzydziestki które większości polega na spełnianie oczekiwań innych niż własne
to jarzmo które sami sobie nakładamy i można je stosunkowo łatwo zrzucić ale brakuje nam odwagii

boimy się wyjść poza schemat
ale jeśli chcemy czegoś więcej ... czegoś innego musimy zrobić coś "inaczej" niż wszyscy
olać opinie i ludzi

ja nigdy nie żałowałem że zaryzykowałem
że postanowiłem zrobić po swojemu
jedyne czego żałuję to że za mało się przełożyłem i spieprzyłem sprawy

akurat w naszym gronie raczej ciekawe indywidua są i ludzie nietuzinkowi
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 43 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11358
siemka, moze ktos podrzucic przepis ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
A ty to kto? Obcy!!!

A w dziale bedziesz sie udzielał kolego?


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-01-31 20:10:58

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jacob2904
A ty to kto? Obcy!!!

A w dziale bedziesz sie udzielał kolego?




Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-01-31 20:10:58


i bardzo dobrze !
i tak jest !

obcym mówimy stanowcze i zdecydowane raczej nie
albo ktoś jest z nami ... albo Guten Morgen !!!

Zmieniony przez - BlacCat w dniu 2020-01-31 20:36:37
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Jest zaczęło się!!!

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 43 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11358
kto ja ? na forum od 2004, to konto tez od ladnych paru lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 43 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11358
ja mam poki co rdc tv, ale narazie chyba jakby studio przed walka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 43 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11358
k***a komentarze bada po francusku, to tak jakby w kazdej sekundzie ktorys z nich mialby sie poddac :D
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium