SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
bane158
nie chcieli z Afryki i Azji no ok (ja mówiłem tak samo jak teraz, tylko ewentualnie dzieci i kobiety ) a tych kvrwa będą tu upychać na siłę , a w Polsce to nie ma komu niby pomagać ? Od hvja ludzi czeka np na mieszkania , na hvja tu jeszcze Ukraince



ja p******ę

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No Ukraińcy moim zdaniem bliżsi kulturowo, większość sobie żyje normalnie z Polakami
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie odcinają sie i nie kreują sobie zamkniętych gett i społeczności

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Puar
bane158
nie chcieli z Afryki i Azji no ok (ja mówiłem tak samo jak teraz, tylko ewentualnie dzieci i kobiety ) a tych kvrwa będą tu upychać na siłę , a w Polsce to nie ma komu niby pomagać ? Od hvja ludzi czeka np na mieszkania , na hvja tu jeszcze Ukraince



ja p******ę

Jakbyś p******ił to byś dvpą ruszał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No jak oni mogli nie wpuszczać muzułmanów a mogą Ukraińców w czasach wojny. No jak

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Sorry panowie ale ja juz się kilka razy o ich integracji z Polakami przekonałem , raz nawet musiałem sprzęt wyciągać i ja osobiście dziękuję bardzo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Puar
No jak oni mogli nie wpuszczać muzułmanów a mogą Ukraińców w czasach wojny. No jak

Mówiłem wtedy tak samo (tylko kobiety i dzieci ) więc mi tu nic nie insynuuj
Wiesz ile to jest 5 mln ludzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Np Azjaci tworzą swoje małe społeczności ale czy kiedyś kto słyszał o problemach z azjatami? Gangach, characzach, gwałtach itp przez Chińczyków np ?
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No wiem że Bane nie lubisz Ukraińców, ale jednak to woja za samą granicą naszą, więc to prawdziwi uchodźcy, nie z trzech krajów po drodze

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ciapaki się pchają razam z Ukraińcami i to z nimi będzie większy problem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium