SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
To dobrze. Ale też więcej dzieci w ogóle wychowuje się bez ojca w domu, bo więcej rozwodów.
Jedna kwestia się polepszyła druga pogorszyła i wychodzimy na zero

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
YebatzKimona
Sepko
No ale sami musicie przyznać, że ten argument odnośnie powszechnego dostępu do broni, mówiący, że w momencie ataku napastnika z bronią zawsze znajdzie się ktoś "dobry", kto go zastrzeli, nie za bardzo sprawdza w Stanach.
Od początku tego roku w samych tylko tamtejszych szkołach miało miejsce 19 strzelanin, w wyniku których czasem zabito agresora na miejscu, ale zginęło przy tym znacznie więcej niewinnej młodzieży.
U nas na prawdę rzadko słyszy się o strzelaninach a jeśli już, to najczęściej pomiędzy policją a przestępcami a nie atakami o charakterze zamachu


Szkoły to miejsca gdzie jest zakaz noszenia broni



Jakoś nie przeszkadza to oszołomom, którzy kupili broń razem z chipsami w sklepie, w regularnych strzelaninach na terenach tychże szkół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
No właśnie, ale normalnym ludziom którzy oszołoma by mogli odyebac już tak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Mój stary na stare lata zrobił skok w bok okłamując wszystkich i nie przyznając się do tego. Bardzo toksyczny człowiek, zakochany w sobie i zakłamany. On wszystko robi i mówi najlepiej, a Ty jesteś be. Pozjadane wszystkie rozumy a jak przychodzi co do czego to łatwo obalić jego teorie. Przed obcymi grał anioła a w domu gnębił psychicznie. Przemocy w domu nie było, ale często były kłótnie. W perspektywie czasu razem z mamuśką żałujemy, że wcześniej nie podjęła decyzji o rozwodzie. Teraz jest spokój od pasożyta i porządek. W domu nic nie chciał robic a jak już coś zrobił to się chwalił. Wiecie, że jestem niepełnosprawny... on miał to w dupie. Liczbę spacerów z nim za dzieciaka mogę zliczyć na palcach obu rąk, a jak byłem starszy to nawet na piwo nie poszedł. Robił przy mnie z przymusu i pretensjami, że musi. Obcy ludzie... moi przyjaciele zrobili dla mnie więcej niż OJCIEC. Wszystko zawdzięczam mojej Mamuśce, która zawsze się mną opiekowała i teraz na emeryturze zamiast odpoczywać, to musi przy mnie tyrać, a jest coraz trudniej.
2

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
jeśli chodzi o powszechny dostęp do broni trzeba zdefiniować co to znaczy "powszechny" ... czy poprzez to rozumiemy że każdy może iść do sklepu z bronią i kupić sobie co tylko zapragnie , czy przez "powszechny" rozumiemy że jest to równe prawo wszystkich pełnoletni i nie karanych obywateli którzy przejdą odpowiednie szkolenie , jeśli tak to powinni oni uzyskać takie prawo bezdyskusyjnie bez uwzględniania widzimisię czy uznaniowości policyjno-urzędniczej bez uzasadniania "dlaczego mieliby uzyskać" bo chvja to powinno władzę odchodzić

zresztą rozsądek nakazywał by ogarnąć to mniej więcej tak jak to ma miejsce w przypadku prawa jazdy , każdy może się ubiegać , ale to nie znaczy że każdy będzie w stanie uzyskać , poza tym większość ludzi ma "b" albo "a" natomiast pozostałe kategorie specjalistyczne jak sama nazwa wskazuje są specjalistyczne ... podobnie należałoby rozwiązać sprawę z bronią niczym innym jest posiadanie AK w domu a czym innym rewolweru

druga sprawa "posiadanie broni" co rozumiemy ? czy pełne prawo do noszenia przy sobie przez cały czas czy posiadania jej w domu i do obrony miru domowego bo zupełnie inaczej powinno wyglądać szkolenie kogoś kto będzie posiadał prawo do noszenia broni w tzw. przestrzeni publicznej gdzie odpowiedzialność jej użycia jest niepomiernie większa niż na własnym terenie który powinien być święty dla właściciela

jest jeszcze bardzo istotna sprawa ... prawo użycia broni w ogóle w środku strzelaki do odparcia bezprawnego ataku na życie zdrowie i mienie

osoba pokrzywdzona ofiara nie powinna zastanawiać się czy się bronić tylko jak się obronić najskuteczniej to prowodyr sprawca powinien być obarczony pełną odpowiedzialnością za zaistniałą sytuację skoro to on ją zainicjował to za jego sprawą zajścia miały miejsce

ja jako osoba która przez wiele lat była na tak zwanej "linii strzału" bo pracowała na wszelakich stanowiskach w ochronie
mająca kontakt z przeróżnymi osobnikami gatunku ludzkiego powiem wam że większość z nich to chvje dupki i tchórze mocni w grupie mocni w gębie i rozzuchwaleni bezkarnością i tym że głupotę i łajdactwo uspołeczniona no i uspołecznione odpowiedzialność

proste przykłady ... wiecie ilu ja w życiu złodziei złapałem ? od cholery a tylko znikoma część została przez policję zawinięta , większość została spisana i puszczona co najwyżej groziła im jakaś śmieszna kara albo mandacik

podobnie miałam się sprawa z różnymi napinaczami i wojownikami w pełni świadomi tego że niewiele nam wolno kozaczyli , ale nie dlatego że byli tacy dzielni po prostu wiedzieli że nic im zasadzie nie grozi dopóki nie przekroczę granicy zanadto

władza robi wszystko żeby społeczeństwo spisdziało i było bierne i tchórzliwe samo nie podejmowało żadnych działań liczyło tylko na instytucje i czynniki

ubezwłasnowolnienie to się tak nazywa

i to dopiero jest k***a koszt społeczne i to koszt który przyjdzie na prędzej czy później zapłacić ...
4

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Prosiak w punkt!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Ostatnio dyskutowaliście o przeglądarce Duck Duck Go... Ups

https://www.benchmark.pl/aktualnosci/duckduckgo-a-prywatnosc-afera-z-microsoftem.html? 
2

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no kvrwa mać panie pilek do chvja przestań pan pajacować i się obrażać , no ile można ?!
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No ciekawe czy Pilek wróci? Oby, bo zawsze to raźniej.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Yoshi87
Mój stary na stare lata zrobił skok w bok okłamując wszystkich i nie przyznając się do tego. Bardzo toksyczny człowiek, zakochany w sobie i zakłamany. On wszystko robi i mówi najlepiej, a Ty jesteś be. Pozjadane wszystkie rozumy a jak przychodzi co do czego to łatwo obalić jego teorie. Przed obcymi grał anioła a w domu gnębił psychicznie. Przemocy w domu nie było, ale często były kłótnie. W perspektywie czasu razem z mamuśką żałujemy, że wcześniej nie podjęła decyzji o rozwodzie. Teraz jest spokój od pasożyta i porządek. W domu nic nie chciał robic a jak już coś zrobił to się chwalił. Wiecie, że jestem niepełnosprawny... on miał to w dupie. Liczbę spacerów z nim za dzieciaka mogę zliczyć na palcach obu rąk, a jak byłem starszy to nawet na piwo nie poszedł. Robił przy mnie z przymusu i pretensjami, że musi. Obcy ludzie... moi przyjaciele zrobili dla mnie więcej niż OJCIEC. Wszystko zawdzięczam mojej Mamuśce, która zawsze się mną opiekowała i teraz na emeryturze zamiast odpoczywać, to musi przy mnie tyrać, a jest coraz trudniej.


Przykro mi to słyszeć. No ale na szczęście masz innych fajnych ludzi obok siebie. Niestety wielu ojcom się wydaje, że samo bycie ojcem to powód do chwały, wygody, nie kiwania palcem w domu itp.
1

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium