SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4668677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no akurat on to pewnie nie może narzekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
To samo pomyślałem, Prosiak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeden z trzech "Kutaczy" obok Rocco i Rona "Małpoluda" Jeremiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Gdy zwalę konia wieczorem, to rano chvjowo się czuję. W sensie jak jakiś zjazd czy coś. Większy niepokój czy stres, a tak to trochę lepiej. Ciekawe z czego to wynika, szkoda że qw3rty nie ma to by wyjaśnił.


Codziennie po 22 gram w The Evil Within, bo chce mieć trochę relaksu pod koniec dnia. Podoba mi się ta gierka. Taki survival horror, gdzie trzeba sporo różnych rzeczy rozwalić, podobny do Silent Hill podobno.

Jak ktoś nie oglądał to polecam oglądnąć "Silent Hill" i "Doktor Sen"

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
muszę obejrzeć bo jeszcze nie widziałem. Jest na netlixie?

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Nie wiem, ale na CDA chyba jest Silent Hill, a Doktor Sen to na e-kino lub alltube całkowicie za darmo (polecam te dwie strony do ogladania filmow za darmo).


Tu link do silent hill
https://www.cda.pl/video/556086c3


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-06-24 10:48:40

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
dawno nie oglądałem dobrego horroru

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Problem zaniżonego libido w sie rozwiązał na przestrzeni tygodnia i poszedł w zupełnie drugą strone, ciekawa sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Silent Hill i Doktor Sen mają jedne z lepszych ocen na filmwebie, jeśli chodzi o horrory. Silent Hill z 2006 roku to jedno z lepszych przeniesień gry na ekrany.

To są takie horrory fabularne bym tak nazwał. W wielu horrorach nie ma aż tak dobrze podanych motywów, dlaczego ktoś coś tam zrobił, a tutaj jest i ogólnie cała historia postaci. Przyjemne w oglądaniu.

Ja niestety jeśli chodzi o horrory to prawie wszystko co jest w miarę dobre oglądałem + jak się coś pojawi dobrego w kinie to idę. Do oglądnięcia to mi chyba jedynie horrory gorszej klasy został← lub stare horrory, które po prostu są kiepskie, ale wielu ma sentyment do klasyków i je wysoce ocenia.


Zmieniłeś styl życia Zabstyl czy co?



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-06-24 11:02:43

Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-06-24 11:02:58

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przerwa od alko, wysypianie się, kcal w góre i te ashwwaghande kupiłem ale wątpie, że ona na ten moment miała wpływ
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium