SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
T żart kuhwa był xd dzięki!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
I tak jestem lepszy niż Twój wielki dzban @grind!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
ja mam dolki w policzkach jak sie smieje, na wielkim dzbanie lepiej widac, dupy lubia
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Bo myślą, że w takim wielkim dzbanek naprawdę są wiewiórki w doleczkach, bo jest tak wielki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no ja czasem noszę szczególnie w sklepach galeriach tam gdzie "trzeba" nosić tzn. często mam "w pogotowiu"

bo czasem obsługa prosi ... no ostatnio coraz mniej , prawie wcale ale ... ja życie znam pracowałem w ochronie lata całe i wiem jak to jest ... co jest pracownik winien głupim przepisom ? ja ludziom nie chcę robić pod górkę , a nigdy nie wiadomo kiedy głupi żartuje i syfu narobi

ale to raczej wynika z grzeczności i solidarności z ludźmi pracy , przecież niedawno sam byłem po tamtej stronie

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Poki co tu juz nigdzie nosic nie trzeba, rzad zniosl

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
U mnie na osiedlu jest dziadek jakiś gestapowiec co to jak w autobusie kilka razy jechałem to wszystkim zwraca uwagę, żeby też nos zakryli, a jak wychodzi to pierwsze co robi to ściąga maskę i chodzi między ludźmi tak jakby na przystanku był bezpieczny a jak wychodzi do autobusu to niebezpieczeństwo w chooy i każdy musi mieć maskę he.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
najgorzej ze nie mogl sie podciagnac, jak wiemy jest to najczestsza przyczyna smierci przed 30tka

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium