SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No to bardzo dobrze, mało kto wie co to Balck Flag albo Rollins band

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Cannibal corpse był kiedyś bardzo popularny w Polsce

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Obituary, Cannibal corpse i Death

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
grind
Alpaki są prze, komiczne mają te ryjki

Śmieszne są, ale mogą pluć nikczemniki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja to tych nowych zespołów nie znam z lat 80-tych czy coś, aż tak dobrze, ale w szkole muzycznej miałem audycje muzyczne to mieliśmy utwory z różnych epok muzycznych. Na egzaminie wstępnym na II stopień były dwa egzaminy (ale i tak na II stopień się nie zdecydowałem, ale do egzaminu przystąpiłem). Pierwszy z audycji muzycznych, gdzie tak jak w jakiej to melodii rozpoznawało się utwory muzyczne z różnych epok i to dla mnie było spoko. Drugi egzamin rozpoznawania dźwięków, nie pamiętam jak się ten dział nazywał, poszedł koszmarnie, ale nie tylko mi, w sumie każdemu z mojej szkoły muzycznej, bo należało tam pisać ze słuchu co się słyszy, podawali pierwszy dźwięk i trzeba było dokończyć, albo jakieś rozpoznawanie interwałów.

Ale co do samych audycji muzycznych to fajne były te utwory z różnych epok do nauczenia się, bo to była dość przyjemna nauka. Jakbym miał w domu fortepian, to pewnie łatwiej byłoby mi zdać ten drugi trudniejszy egzamin. Ale tych utworów z audycji muzycznych to czasem coś sobie puszczę, np. suita Edvarda Greiga Peer Gynt ma całkiem niezłe kawałki



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-11-21 22:00:43

Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-11-21 22:03:05
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Panowie jak już rozmawiacie o metalu , to kto lubi nasz polski legendarny
Acid Drinkers ? Ja czasem sobie coś odpalam



2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja Acidow lubię jeden album może dwa. Infernal Connection i drugi nie pamiętam.

Albert Rosenfeld była zaj**ista grupa gdzie był Tytus z Acid.

No i jak Litza grał z Kazikiem nagrali najlepszy album, Porozumienie ponad podziałami
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
infernal connection było spko
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
No ja ich także lubię , chociaż na metalu słabo się znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Panowie, gdzie kupię płaszcz na zimę, ale nie od louisa vuitonna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium