SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zabstyl The Barbarian

Odniesiesz się do mojej teorii?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
pamiętam odnośnie tego co piszesz Grind cały zarzygany kibel w podstawówce po tym płynie Lugola
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Czemu nie można by było mnie z Grindem pomylić? Czasami mamy podobne podejście do różnych rzeczy ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No ja kojarzę że kilka dni o ile nie tydzień minęło od opadu

Mnóstwo koleżanek nie może mieć dzieci albo duże problemy hormonalne

Dużo wielokrotnych prob in vitro

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
no założenia dobre, ale niekoniecznie musi chodzić o czarnobyl sam w sobie, wystarczy dostęp do antykoncepcji

wcześniej każda ciąża sie mogła konczyc dzieckiem więc trzeba było kalkulować inaczej
w twojej teorii byśmy musieli założyć, że one są na 100% pewne niepłodności, albo lubią ryzyko
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
A skąd wiadomo, że nam bogaci rzymianie nie dodali czegoś do szczepionek i temu polki som bezpłodne!? PYTAM SIĘ!?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zespół policustycznych jajników powszechny, tarczycowe problemy.
Wszystko mój rocznik i wokół

Ja jestem pewien że zależność jest pytanie na ile

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
No to prawda, problemy z tarczycą to plaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
mnie się wydaje że prędzej czy później ale będziemy zaczipowani i to wcale nie pod przymusem bo stare pokolenie już wyciąga nogi a młodzi i w średnim wieku praktycznie wszyscy używają telefonu aplikacji kart płatniczych i to będzie naturalna ewolucja i z czasem "wielki brat" będzie wiedział wszystko gdzie jedziesz swoim autem co oglądasz gdzie pracujesz co kupujesz jak często i tak dalej i tak dalej
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Bajdełej - e2e4 vs żaba = najsłabsza g****burza w historii spamu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium