SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4654259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Rozmowa z DzBane o takich sprawach to jak dyskusja z "mondrym" ateistą o sprawach religijnych, który mimo że się dowiedział o tym że np. uznajesz reinkarnację za coś prawdopodobnego, to ten i tak nazywa cię "katolem". Proponuję nie wdawać się w nim dyskusje na te tematy
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Prosiaczku to nie o to chodzi.

Chodzi o to, ze on uzywa jednej logiki gdy mu pasuje, a innej jak mu nie pasuje.
Nienawidzi USA, Izreala i Ukraincow, ale jest dokladnie taki sam gdy ich ocenia, jak gdy oni, Amerykanie i Izraelczycy oceniaja muzlumanow i "palestynczykow". Caly kraj podciaga pod jedna poprzeczke, albo prawie call ,z wyjatkiem "niektorych".

Ja nie mam nic przwciwko temu, ze ktos jest rasista np., ale nie gdy probuje to ukrywac, krytykuje I atakuje, gdy ktos nie lubi tych ktorych on lubi, ale sam robi dokladnie to samo, co ci ktorych atakuje, w strone tych, ktorych z kolei on nie lubi. To sie nazywa zaklamanie i hypokryzja.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221405
Pisuarze idz z pogadaj do pisuaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja powiem tak, Pan Bóg kazał nam każdego kochać, ale nie kazał nam nikogo lubić. Ja nie przepadam ani za jednymi, ani za drugimi. Nie to, że Polska dla Polaków, ziemia dla ziemniaków, ale jednak jak przyjeżdżają to mogliby się zachowywać. Tak samo Polacy, jak jadą za granicę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bane ma rację

kto z Ukraińcami pracował , ten wie jak jest

nie będzie asymilacji ani przyjażni
kto twierdzi inaczej albo jest idiotą albo sprzedawczykiem
no w najlepszym razie jest niedoinformowany
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No nawet pisuar nie jest tak niereformowalny jak ty
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wkleiłem informację o ośrodka w Lininie, gdzie Czeczeńcy ostro rozrabiają i ludzie ich mają dość: https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/342952-czeczenski-terror-w-lininie-i-coniewie-ludzie-pisza-petycje-do-szefa-mswia-boimy-sie-o-dzieci-wideo

W ogóle nie odnosisz się bane do statystyki.

Jeśli np. hipotetycznie jakaś 100 tysięczna grupa popełni 700 przestępstw i jakaś 10 milionowa grupa popełni 1000 przestępstw to chyba oczywiste, że ta pierwsza grupa jest groźniejsza, bo gdyby ich było 10 milionów popełnialiby 70 tysięcy przestępstw.


Co do Ukraińców też nie jestem fanem, ale imo muslimy są znacznie groźniejsze. Wiecie jak by wyglądała Polska gdyby było milion Czeczeńców.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2019-03-10 23:26:26
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz już naprawdę idę spać, może się uda, może nie. Może ładna pielęgniarka przyjdzie mnie pocieszyć, a może ta druga, wredna powie żebym się uspokoił i poszedł spać. Mam nadzieję, że chociaż Wy będziecie mieć dobrą noc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Puar
Rozmowa z DzBane o takich sprawach to jak dyskusja z "mondrym" ateistą o sprawach religijnych, który mimo że się dowiedział o tym że np. uznajesz reinkarnację za coś prawdopodobnego, to ten i tak nazywa cię "katolem". Proponuję nie wdawać się w nim dyskusje na te tematy


To trudne bo lubi przychodzic i wp*****lac sie.do.dyskusji z tekstami z dupy, jak na przyklad wczoraj gadalismy o feministkach, a ten zaczyna o Irakach, USA, Izraelu i takie tam.

Ja calkiem mocno podwjrzewam, ze to jeden z tych nawroconych na islam geniuszy, bo latwo zauwazyc , ze Polske przedklada tylko nad USA Izreal i tych ktorych nie lubi, natomiast islam nad Polske i wszystko inne. Zawsze obrona islamku w pierwszej kolejnosci, potem.Polski-o ile w gre.wchodzi USA, Izrael lub Ukraincy-bo poza tym to go bronienie kraju malo.interesuje.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221405
grind
Prosiaczku to nie o to chodzi.

Chodzi o to, ze on uzywa jednej logiki gdy mu pasuje, a innej jak mu nie pasuje.
Nienawidzi USA, Izreala i Ukraincow, ale jest dokladnie taki sam gdy ich ocenia, jak gdy oni, Amerykanie i Izraelczycy oceniaja muzlumanow i "palestynczykow".

To dlaczego najbardziej restrykcyjne Rezimy " Islamskie" są wielkimi przyjaciółmi usa ? To są przyjaciele
Do kobiet z Ukrainy nic nie mam , ale o panach stamtąd juz mam zdanie wyrobione
@ grind jakbys czytal to co pisze to bys wiedzial ze jestem swiecki i nie mam nic do zadnej Religii


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-03-10 23:32:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium