SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
No to suabo w sumie, ale to nie do końca Twoja wina.

zaj**ista doopa



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
bajdełej, dragon ball tłumaczony z francuskiego jest o wiele bardzjie dramatyczny i epicki niż z angielskiego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Francuski dragon ball o wiele lepiej brzmiał to muszę przyznać.



2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
grind
No właśnie. Generalnie zrobiłem jej trzy razy motyw pojawiam się, obiecuje i znikam, na przestrzeni dwóch lat wtedy, po tym jak byliśmy razem kilka miesięcy.

Więc może mieć jak mówisz dużo innych myśli.

Może czeka żeby zobaczyć na ile będę konsekwentny, w sensie nie zniknę, bo się boi i jej nie potrzebne kolejne takie przeżycie



A ja tak nieśmiało cie zapytam , czy ty tej dziewczyny czasem nie Kochasz cały czas? , i czy czasem ci po tylu latach "nie przeszło " ?
Bo chyba tu cały czas jest uczucie? Z twojej strony
Wiesz, ona już może mieć swoją rodzinę i swoje Życie i może już nawet nie chcieć z tobą rozmawiać, ciekawa w sumie historia , bo ona mogła już sobie Życie ułożyć
Btw ja bym taką byłą olał , jakby nie było uczuć i emocji ? W każdym bądź razie mam nadzieję że z tobą chociaż porozmawia
Pzdr






Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-10-17 23:39:25
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Bane, powiedzmy że jestem mocno w tej kwestii niepewny czy tak czy nie. Może masz rację i jakimś sposobem przez te wszystkie lata coś nadal czuję ale póki co nie zastanawiam się bo nie widzę sensu.

No i masz rację, mogę mieć problem jeśli nie zechce z różnych względów nawet pogadać. Niestety gdybym więcej wiedział to mógłbym lepiej zdecydować co robić. A tak jadę w ciemno i dopiero się okaże albo nie.

W każdym razie mi to nie daje spokoju już połowę życia więc muszę przynajmniej spróbować coś zrobić na ile mogę
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Nie uruchomiło się po rozstaniu z dziewczyną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie , trwa od przynajmniej 13 lat. A wcześniej też tylko mniej. Tam 13 lat myślenie raz w miesiącu. A wcześniej też ale rzadziej

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dobre 20 lat albo i trochę więcej

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium