SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4636377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cholera. Ten Ryszard to jednak był idiota. Dowiedziałem się właśnie, że zginął śmiercią typowego kociego niedoświadczonego młokosa. Wyskoczył za ptaszkiem za okno. W domu to się zawsze panoszył, wydawało mu się że jest Panem na włościach, wszystkich z góry traktował jak swoich służących. Myślał, że jest jakimś persem albo innym norweskim. A tak naprawdę był zwykłym dachowcem, biurkiem z podwórka któremu się trochę w głowie poprzewracało. I to jego pogardliwe spojrzenie, jakby wiedział wszystko o życiu i jakby to on pociągnął za wszystkie sznurki w tym niekochającym i w dupę rżnącym się świecie. A tutaj takie głupie zachowanie. No cóż, zginął nagłą, choć nie przedwczesną śmiercią. Niech mu ziemia lekką będzie. O zmarłych się źle nie mówi, więc tutaj zakończę.


Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-02-04 23:15:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
W ogole Todd mial najlepsza kreske w komiksach. Jego Spiderman wygladal najlepiej, nie to co te wpol anime gowna pozniej, z wielkim lbem i wychudlymi raczkami

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221378
grind
No niestety, nie wiem czy Brock bylby zainteresowany, ale pasowalby idealnie.

No wlasnie o to mi chodzilo, komiksowy Eddie Brock to nabity ogromny schab taki jak Lesnar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak bywa z kotami.
Mój jeden pies zmarł ukąszony przez żmije, bo kiepski weterynarz postawił złą diagnozę, a dobry od razu rozpoznał co to jest, ale było za późno, drugi został potrącony przez samochód.

Ta postać z komiksu rzeczywiście podobna do Brocka tylko pytanie czy Brock by to udźwignął aktorsko, ale skoro w WWE ma doświadczenie to pewnie dałby radę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ale wyobrazcie sobie w realu te walke Arlovskiego z Van Damme albo tym chlopaczkiem od fikolkow. Fajny by byl gwalt
Arlovski by "Hulk smash"


Zmieniony przez - grind w dniu 2/4/2019 11:20:53 PM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221378
McFarlane czy Bisley to są rysownicy nie do podrobienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Moi ulubioni to McFarlane i Jim Lee

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hermiona Gragner, czyli pierwsza erekcja większości dorastających chłopaczków. Mam oczywiście na myśli Hermionę od czwartej części. W sumie Henryka Garncarza oglądałem tylko po to, żeby się na nią pogapić.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221378
No Jim takze super ,X Menów super rysowal np. poza ty ja mam jescze kilku : Sal Buscema,John Byrne, Alex Saviuk, Dan Jurgens, Whilce Portacio tak na szybko
Arlovski by takiego Adkinsa zmasakrowal w realu


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-02-04 23:42:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Bylem kiedys na seansie Harrego Pottera z dziewczyna w Polsce, i w pewnym momencie filmu jakis leb ryknal z sali "Hermiona pokaz wymiona". Od.tej pory zawsze mi sie kojarzy, Jak widze ta aktorke albo slysze "Harry Potter", zostawil mi znamie w psychice leb jeden
1

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium