SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4639611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jacob2904
Co do tamtej Wysockiej to 6/10

Laska z avatara grinda na tym ujęciu wygląda spoko. Lubię takie brunetki jak Rachel Ostovich w takim bledszym makijażu. Tylko lubię brunetki jak ma trochę bledszą skórę, dlatego np. wśród Azjatek o wiele bardziej wolę te z północy Chinki, Japonki, Koreanki niż np. Tajki czy Wietnamki. Wiecie taki mocny kontrast. Trochę kwestia gustu


Laska z mego Avatar to Ostovich.
I ja też najbardziej lubię biała blada cerę i czarne włosy. Oczy jedynie niebieskie, zielone albo szare. Takie zboczenie mam

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zabstyl
Ale wy macie gówniany gust o boże


co k***a ?! do mnie Mader Faker ?!
ło Ty placku jeden
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
grind
zabstyl
Ale wy macie gówniany gust o boże


Nie ja, ja nie.
Ale to nie do mnie tak, do mnie nie



Zmieniony przez - grind w dniu 8/21/2019 10:04:02 AM


Do mnie też nie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
zabstyl
grind
zabstyl
Ale wy macie gówniany gust o boże


Nie ja, ja nie.
Ale to nie do mnie tak, do mnie nie




Zmieniony przez - grind w dniu 8/21/2019 10:04:02 AM


Do mnie też nie


Zrozumieliśmy się. Kolega wie, co dobre

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz jeszcze text o "ruchaniu" i sztos
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BlacCat
zabstyl
Ale wy macie gówniany gust o boże


co k***a ?! do mnie Mader Faker ?!
ło Ty placku jeden


Myślę, że powiedziałeś już swoje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No i nie podobasz mi się

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Ja to nawet na jej insta nie wchodziłem, bo byłem przekonany, że dostaliśmy namiary na jakiś losowy profil. No ale patrząc, co Grind z Zabstylem piszą, to dużo nie straciłem

Ogólnie dziwna była sprawa z tym Wysockim. Ja rozumie troll na jakiś miesiąc, ale ta osoba leciała z nami w ch**a przez dobre 9 miesięcy. W ogóle dopiero ostatnio przyzwyczaiłem się, że po wejściu do spamu nie będę notorycznie czytał o cudzej tragedii, bo serio w jakimś tam stopniu zaczynałem współczuć - numer z amputacją nogi to był już hit sezonu. Świat jest jednak bardzo nieprzewidywalny i ciekawy jestem, jaką minę miałby ten troll, gdyby za ileś tam lat usłyszał diagnozę o nowotworze


Z takich działowych trolli to był jeszcze "Spokoziomal" - psychofan Kamila Bazelaka, ale on przynajmniej był na prawdę śmieszny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Kwestia gustu. Ja po prostu takich "szarych myszek" nie umie. Dla mnie jak dla czarnucha koraliki, mają sie błyszczeć ładnie i migotać

No ale.ja starej daty człowiek, na Pamelce wychowany

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zabstyl
BlacCat
zabstyl
Ale wy macie gówniany gust o boże


co k***a ?! do mnie Mader Faker ?!
ło Ty placku jeden


Myślę, że powiedziałeś już swoje



też tak myślę a w zasadzie mam pewność
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium