SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4665755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie graj cynika na siłę. Mało ci za to świat braw da
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
"Nie dyskutuj z głupkiem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pobije doświadczeniem."

Tyle o "rozmawianiu" z Cynikiem.

Koleś mija się z prawdą. Tylko na tyle go stać.

Niestety, aby być wrednym lub cynicznym trzeba być inteligentnym. Nie wszystkim to dobrze wychodzi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Rychu. Mnie nie przekonują czyjeś opinie. Przekonują mnie statystyki i dowody naukowe.

Tak więc, albo dowody, albo idź do łazienki zajmij się sobą w sposób jaki Ci odpowiada.

I nie podoba mi się idea linczu czy innych samozwańczych metod wymierzania sprawiedliwości.


rychupomarancza
...Niestety, aby być wrednym lub cynicznym trzeba być inteligentnym. Nie wszystkim to dobrze wychodzi.

Czego jesteś idealnym przykładem




Zmieniony przez - cynik75 w dniu 2017-01-04 14:38:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Trollować też trzeba z klasą tzn wiedzieć kiedy przestać chłopie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Trzeba też wiedzieć, kiedy stawiać kropki i przecinki, chłopie.

Jeżeli nie potrafisz wykazać słuszności tezy, że muzułmanie są statystycznie większym zagrożeniem kryminalnym w naszym kraju niż inni, to patrz wyżej (podpowiedź: "łazienka").
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie trzeba nic wykazywać, tak samo jak nie trzeba udowadniać że Księżyc istnieje.
3

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Bredzisz. Stawiane tezy trzeba udowadniać. Cała obecna cywilizacja zachodnia, kultura i prawo się na tym opierają. Sądy nie skazują bez udowodnienia winy, tez naukowych nie przyjmuje się jeżeli eksperymenty ich nie potwierdzą.
Bez wymogu dowodu spadamy do poziomu religijnych oszołomów i podobnych maniaków - skoro fakty przeczą tezie tym gorzej dla faktów.
Inaczej będę mógł napisać, że j**ałeś wczoraj jamnika sąsiada i tez nie będę musiał wykazywać, że to prawda.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
No i dlatego na zachodzie ''tamtejsi'' są j**ani.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Dlatego na Zachodzie rozwinęła się nauka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
jec kupe
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium