SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4639292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi też nie, podobno dobrze się pięści to, co się w dłoni mieści. Ale ja to w ogóle lubię drobne kobitki. Tak w ogóle to miałem dziś konsultacje z psychiatrą. I nie wiem co myśleć. Babeczka miła i w ogóle. Ale pytała mnie czemu czasem wpadam w panikę, czemu mam huśtawki nastrojów, no co według mnie może być tego powodem. No czemu mi smutno no to wiem, ale czemu mam ataki paniki, to kurcze nie mam pojęcia właśnie i myślałem, że ona mi powiexd jakbym wiedział to pewnie bym ich już nie miałxd


Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-02-08 20:26:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może chciała stwierdzić czy jest to zespół lęku napadowego (pojawiającymi się bez uchwytnej dla pacjenta przyczyny) lub jest on inicjowany określonymi sytuacjami (np. napad paniki w przebiegu fobii społecznej) lub stanami chorobowymi (np. napad paniki w przebiegu depresji agitowanej). Myślę, że zapytała cię o to, żeby postawić odpowiednią diagnozę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
zabstyl
Parę miesięcy temu nie chciało mi się prawie wcale, teraz chce mi się cały czas, wczoraj byłem u koleżanki, 3 razy pod rząd, wracam do domu i po pół godziny w sumie chciało mi się dalej.



to wszystko od tarzania się z chłopami
obleśnymi, spoconymi brodaczami

biodra potrzebowały urozmaicenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu Wysockiemu smutno , czemu Wysocki złe humory ma ?
nie wiem co o tym myśleć ... ale myślę że Ona Ci nie pomoże , może nawet lepiej nich nie pomaga


" Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję."
Jerzy Dobrowolski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
Wróciłem dzisiaj z kursu. Przez 3 tygodnie karmili nas żarciem z puchy tak słabym, że nawet mój pies by tego nie tknął. Po tym czasie czuje jakby jelita chciały wywrócić się na lewą stronę. Dobrze, że to tylko 3 tygodnie i teraz czas na detoks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosiak nie wiem, zobaczę jak to dalej będzie na spotkaniach z nią. Jak będę widział, że ma to sens to spoko. A jak nie no to będę z nią się spotykał, żeby rodzice nie biadoczyli, że odmawiam terapii, ale raczej nie zamierzam się przykładał tak tylko, żeby odbębnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
... już wszystko wiem



Zmieniony przez - BlacCat w dniu 2019-02-08 21:20:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Oj tak, chvjowe jedzenie to najgorsza rzecz. Pamiętam z czasów technikum 2 tygodniową wymianę z jakąś czeską szkołą, gdzie praktycznie cały czas miałem nieprzyjemne uczucie pełnego brzucha i głodu jednocześnie. Do tego posiedzenia na kiblu, które uważam za najprzyjemniejsze momenty każdego dnia, stały się wtedy tragedią. O braku energii i chęci do czegokolwiek nie wspomnę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najgorzej to jak się odżywczai organizm od syfiastego jedzenia, ja na przykład teraz jem głównie warzywa, kaszki, mięso głównie gotowane i w ogóle wszystko na parze, żeby było lekkostrawne a jak raz mnie naszło ja pizze to potem rzygałem nią dwa dni. A nie byłem wtedy po wlewie, po prostu tak mój organizm zareagował. Pewnie jak ktoś na codzień się tak żywi, to organizm jakoś sobie radzi, ale jak ktoś na codzień je zdrowo a tu nagle taki szok dla układu trawiennego, to trochę przypał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
Dokładnie. Jak człowiek długo je zdrowo i delikatnie to potem zwykła pizza może być tragiczna w skutkach. Ja przez ten ostatni tydzien nie mogłem już patrzeć na te jedzenie i lepiej się czułem zjadając 1/3 tego co nam dawali i zapełniając żołądek kawą, czy wodą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium