SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4662770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221410
grind
Moze pamietasz jakie tu dziecinstwo opisywalem, dosc powiedziec, ze nie mialem zamiaru utozsamiac sie dluzej z moimi rodzicami, zwlaszcza ojcem. Zdecydowanie, ze przedluzenia tego NAZWISKA nie bedzie z mojej strony. Wzialem panienskie ukochanej babci, mamy mojej matki

Psychoza jednak ryje łeb ,idz do psychiatry
Prosiaczku no niech ci będzie


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-03-11 00:33:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja nawet nie bede na te brednie odpowiadal, bo wykazales sie taka ignoracja w dziedzinie psychologii i socjologii, ze doslownie sie zasmialem.

I nie nalezy uzywac slow.ktorych znaczenia sie nie rozumie, a jasno wynika, ze nie wiesz co to jest "psychoza"

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem iść spać, ale jak widzę co tu się wyrabia to nic tylko wziąć popkorn i się przyglądać. Trudno, w dzień się wyśpię. Bane, abstrah**ąc od tego kto się z kim zgadza, kto nie to co trzeba mieć we łbie, żeby w dyskusji wyciągać prywatne sprawy, problemy, traumy z dzieciństwa. Lubię Cię, ale co jest z Tobą kurna nie tak? Skończyły się argumenty, to jedziemy po sprawach osobistych? Może Ty masz super rodziców, ja na przykład mam najlepszych, ale nie każdy ma takiego farta. A to rodzice mają j**any obowiązek nauczyć dzieci miłości, funkcjonowania w społeczeństwie, więc jeśli rodzice ten obowiązek mieli w dupie, to owszem dziecko w dorosłości ma prawo mieć do nich żal. I ma prawo nie żywic do nich większych uczuć, bo czemu skoro go ich nie nauczyli? Ja wiem że jestem gówniarzem dla Ciebie i co ja tam wiem o życiu, ale nie, miłości nie wysysa się z mlekiem matki. Miłości, w tym miłości do rodziców trzeba się nauczyć i to rodzice powinni tę naukę przekazać.

Panowie, jednak poprosiłem o jakieś prochy i się rozbudziłem, a jeszcze to co się tu wyrabia to mnie zagotowałoxd



Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-03-11 00:35:28

Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-03-11 00:39:17
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Na pewno udalo im sie wychowac Cie na madrego mlodego czlowieka, to bez dyskusyjnie udalo im sie swietnie.
Blizej Cie nie znam, ale pozwala mi to sadzic, ze nie tylko w tej kwestii dobrze Cie wychowali

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221410
To on swoje chore przezycia opisuje, a nie ja poza tym TO SĄ JEGO SŁOWA, kazdy ma swoje problemy , ale nie jazdy tu to wypisuje takie chore akcje, a potem pali glupa , normalny czlowiek takich rzeczy nie wypisuje bo i po co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czemu ma nie opisywać? To jakiś powód do wstydu? To nie on powinien się wstydzić, że miał takie dzieciństwo, jeśli nie robi z tego wielkiej tajemnicy, to tylko szacun dla niego bo to znaczy, że jest w stanie się z tym zmierzyć.

Dziękuję, Panie Grind, jeszcze trochę a popadnę w samozaj**istość :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
To sie nazywa szczera dyskusja z ludzmi, ktorych darzy sie sympatia i ktorzy rowniez dziela sie osobistymi czesto problemami I przezyciami. Taka normalna rzecz wsrod normalnych znajomych. Tak jak Wysocki jest chory i rozmawia z nami, to znaczy, ze jest poj**any zeby nam o tym pisac. Niektorzy to umieja sami sie podsumowac I pokazac, jakimi sa naprawde, wystarczy dac im okazje.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Temat chyba wyczerpany, proponuję na tym zakończyć. Mnie już pielęgniarka wygrania do spania, chce mi telefon zabrać, więc nie ma rady muszę się żegnać z Wami, dobrej nocy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jeszcze raz, wyspij sie na zdrowie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221410
grind
To sie nazywa szczera dyskusja z ludzmi, ktorych darzy sie sympatia i ktorzy rowniez dziela sie osobistymi czesto problemami I przezyciami. Taka normalna rzecz wsrod normalnych znajomych. Tak jak Wysocki jest chory i rozmawia z nami, to znaczy, ze jest poj**any zeby nam o tym pisac. Niektorzy to umieja sami sie podsumowac I pokazac, jakimi sa naprawde, wystarczy dac im okazje.

Mozesz sobie innych tu zwodzic , ale ja cie przejzalem tak samo jak kiedys Steven0
Ciezkie dziecinstwo pozniej walka z samym sobą , normalnie tylko plakac nad tobą zwodzic to sobie mozesz innych ja swoje przezylem i wiem czym ty pachniesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium