SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4637954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta, kazdy wiedzial ale pomników to więcej niż kim ir sena w korei
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolejne 500+ od stycznia, dla policjantów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Pięknie. W końcu w tym kraju są jakieś pieniądze i godne życie dla każdego Polaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no o milicjantów to oni teraz muszą dbać
dla kogo jak dla kogo ...ale dla nich $ znaleźć się musi w tych ciężkich czasach
trudna rada ... lojalność kosztuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Ilu masz księży, a ilu z nich to pedofile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale fikoł
Nie ma takich informacji bo bedący na szczycie hierarchii kościelnej to ukrywają co ostatnio wychodzi
No ale skoro wychodzisz z pozycji, że tych pedofili jest tak mało to pewnie posiadasz informacje ilu ich jest i mi ją podasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
te wszystkie skodyfikowane i wymyślne religie brzydzą mnie coraz bardziej
w szczególności chrześcijaństwo w wydaniu katolickim może dlatego że w jakiś sposób traktuje to osobiście mimo wszystko w tym obrządku wyrosłam w tym obrządku mnie wychowano , i bardzo poważnie je traktowałem
Chociaż bardziej technicznie bo nigdy we mnie nie było czyste i wiary czy czegoś w podobie jednak zawód i tak był olbrzymi był jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Powiem Ci Zabstyl, że praktycznie całe dzieciństwo spędziłem w kilku grupach kościelnych dla młodzieży z mniejszym lub większym zaangażowaniem.
W ciągu tego okresu (w sumie ponad 10 lat) poznałem parunastu księży i nigdy, ale to nigdy nie miałem choćby przesłanek ku temu,że mają względem mnie złe zamiary.
Z biegiem czasu jeździliśmy z niektórymi na jakieś wycieczki w góry itp.
Był jeden, który co sobotę grał z nami w piłę i nigdy nie zachowywał się chociażby podejrzanie.
Z niektórymi znałem się na tyle dobrze, że pod koniec liceum zbieraliśmy się naszą najbliższą paczką na winko i grilla, i na prawdę są to normalni ludzie.
Wiadomo, że w każdym środowisku znajdą się pomyleńcy, ale nie podoba mi się wkładanie ich do tego samego wora co ludzie, z którymi miałem do czynienia


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2020-11-10 21:31:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko problemem nie jest pedofilia sama w eobie (jeśli tak można w ogóle powiedziec) tylko systemowe ukrywanie jej i robienie jakichś fikołów typu przenoszenie po parafiach.

Tylko 44 procent przypadków trafia przed organy panstwowe. I to są oryginalne dane episkopatu. A co z reszta?
Tylko 2 procent zostaje zwolnionych z poslugi.

Nikt nie obwinia całego kościoła bo jakby nie patrzeć to te ostatnie rewelacje są stąd że Watykan porządki zaczął robic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium