SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
W Polsce jest już to samo, dostaje się pasy za frekwencję i potem latają purpury co nie potrafią balachy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
szeke szeke bum bum
fiku miku pipparon
zara wakacje
macie jakieś fajne plany bo ja zamierzam yebać jak Polski osioł i odłożyć tyle pinionszkuf ile się da , ale nie ukrywam że od cholery mam jeszcze wydatków
także z wywczasu to może będzie tak że se wezmę jakiś poniedziałek albo piątek wolne i trzydniowy długi weekend zrobię , dobrze poleżę dobrze się wyśpię dobrze pojem żeby nosiła dalej yebać
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie mam planów. Mam plan lokalnie korzystać z lata. Góry blisko morze blisko.
Chcialb w końcu odwiedzić ruiny 13 wiecznej woski górniczej z kościołem i cmentarz. Wszystko ruina ale nagrobki są średniowieczne

https://glendalough.wicklowheritage.org/places/the-glendalough-graveyard-trail
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Nie ma co zwlekać grind, odwiedź jak będziesz miał wolne.

Co do wakacji to ja się nad jedną rzeczą zastanawiam. Jadę na tą konferencje nad jezioro Tahoe i zastanawiam się czy wydać trochę kasy i się jakoś bardziej zabawić (1-2 k złotych wydać), czy jednak przyoszczędzić. Kasy mogę sporo przyoszczędzić, no ale w USA pewnie nie będzie zbyt wiele okazji, żeby odwiedzić, no i jestem trochę rozdarty.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
W takiej sytuacji raczej bym się zabawił.
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No też tak myślę, raz się żyje.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
QhuTaz

zara wakacje
macie jakieś fajne plany ....



Zagranicę nie jadę ,niezaszczepiony jestem, a hvj wie jak teraz jest z tymi paszportami , certyfikatami itp itd teraz
Zamierzam pojeździć po Polsce (bo jest w sumie parę fajnych miejsc w których dawno nie byłem) : Golub Dobrzyń ,Pola Grunwaldu , Sandomierz , Kazimierz , Toruń,Wieliczka ,Ojcowski Park Narodowy ,może zachaczę o morze i Mazury
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
W sumie to zamek w Książu chciałbym zobaczyć jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
fajna grafika ,Logan Bije Predatora
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
A ja śmigam na urlop za granicę, poza tym dostałem zaproszenie na wesele i co najmniej jeden koncert do obskoczenia, także będzie co robić

Agares, ja na Twoim miejscu poszedłbym w tango, raz się żyje
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium