SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
sztabowiec najlepiej kvrwa mać !
żandarmeria wojskowa oddziały wartownicze ewentualnie byle dalej od frontu , swoje odsłużysz stopień i emeryturę dostaniesz chwalić się możesz że mundur nosiłeś !

a tak zupełnie poważnie no to marynarka tylko żeby w jakimś sensownym kraju




Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 3/16/2022 8:41:05 PM
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Mnie smuci odnośnie marynarki, że II wojna światowa pokazała przewagę lotniskowców nad pancernikami, a pancerniki mi się bardziej podobają.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
... nie zdążyłem edytować

żeby to była marynarka z prawdziwego zdarzenia USA Wielka Brytania Francja Japonia takie rzeczy , przyzwoite warunki dla żołnierzy i stosunkowo bezpieczna służba oraz istotny wkład w obronność kraju ma ten rodzaj sił zbrojnych i jeszcze taki osobisty akcent , bardzo lubię morze

a tutaj dla ciekawych polecam kanał Gregora ... znakomity kontent i facet tak opowiada jakby się czytało dobrą książkę marynistyczną (ostatni filmik)





Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 3/16/2022 8:51:42 PM
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
grind
Ja na morze nie mogę

Moim największym lekiem jest głębina. Oraz śmierci przez utonięcie w ciemnej wodzie


a mnie głębia fascynuje , inny świat "wewnętrzny kosmos" coś niedostępnego dla ludzi ot tak , jaki kryje tajemnice bogactwa , kurde ile to razy sobie wyobrażałem czy śniłem że śniegiem gdzieś pod wodą jakimś okrętem takim połączeniem łodzi podwodnej i batyskafu chyba "20 000 mil podmorskiej żeglugi" odcisnęły swoje piętno na moim gófniarskim pomyślunku

najczęściej jak sobie fantazjowałem o tym to tak że na okręcie takim jestem sam (on jest tam taki nowoczesny wicie rozumicie pany że obsługuje się paroma przyciskami)
i przymierzam w absolutnym spokoju i ciszy gdzieś czeluście Atlantyku czy Pacyfiku
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
świat się dzisiaj stał jakiś taki mało tajemniczy... w kosmos czeba lecieć!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
o bynajmniej panie kolego , wydaje mi się że świat jest bardziej tajemniczy niż może nam się wydawać jednak problem polega na tym skąd czerpiemy wiedzę o tym świecie , te media nazwijmy je "głównego nurtu" raczej skupiają się na konsumpcji podbijaniu emocji najczęściej tych negatywnych i na wciskaniu nam syfu korporacyjnego

a to one właśnie są źródłem informacji dla większości ludzi na co dzień , trudno jednak z nich dowiedzieć się czegoś ciekawego a z jakiejkolwiek dziedziny, to trzeba samemu poniuchać poszukać zainteresować się a okaże się że świat to bardzo tajemnicze i ciekawe miejsce niczym "angielski ogród"

tyle jest tajemnic tyle ciekawych miejsc tylu interesujących ludzi tylko mało kto w ogóle zdaję sobie z tego sprawę a co dopiero mówi się o jakimś działaniu
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
co na ten przykłaT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Jak dla mnie po odkryciu mechaniki kwantowej powstało więcej pytań niż odpowiedzi.
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
pilek
co na ten przykłaT?


a na przykład dokąd tupta nocą jeż ?!
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
do dziury! hahahahaha!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium