SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
bane158
Mój wujek także pracował , i był 1 danem w Judo dostałem kiedyś w prezencie taką archaiczną książkę i mam ją do dziś

Dzięki niej zacząłem ćwiczyć m.i.n . Za malolata



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-08-30 23:30:21


Też ją mam
1

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
don_eladio
Jak wyglądało starcie, opowiadej.


Nie ma za bardzo co, poszło pare strzałów, jeden sebix sie złożył, kolega dostał kopa na łeb, wyleciała ochrona z klubu i zagazowała całe towarzystwo, a chwile później przybyli policmajstry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ma ktoś z Was iPhona? Faktycznie taka przepaść jeśli chodzi o jakość użytkowania itd względem androidów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja kiedyś porównywałem cena/jakość jeśli chodzi o podzespoły i wyszło, że w tej samej cenie iPhone ma słabszy procesor,ram,pamięć wewnętrzna,aparat no i słyszałem, że jak masz laptopa MACa, iPhone'a i jakiś tablet od Apple to łatwo się wzajemnie współgrają wymieniają plikami, łączą ze sobą czy jakoś tak, jeden współpracownik ma i mi o tym mówił.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
ja nie mam ale znam kogoś kto też nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
bajki i legendy z mchu i paproci, ajfoniarze to rodzaj sekty...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Pomimo czasem słabszych parametrów iphony są z reguły lepiej zoptymalizowane, przez co osiągają osiągi zbliżone albo nawet lepsze niż konkurencja androida z tej samej półki.
Niemniej warto spojrzeć na ten temat trochę szerzej - problemy chociażby z przesyłem plików między urządzeniami Mac a Android, słabsza intuicyjność w obsłudze iphonów czy nawet polityka Apple koncentrująca się na bezszczelnym wręcz dojeniu konsumentów z kasy na pewno nie stawiają produktów tej marki jako najlepszy wybór na rynku


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2022-08-31 16:00:27
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
YebatzKimona
ja nie mam ale znam kogoś kto też nie ma


no to tak jak ja

Apple i te wszystkie "i" ... coś tam
to jest jednak genialnie pomyślane i rozwiązane marketingowo
drogo i pełno "dopłat" a jakość "porównywalna" a "uniwersalność" dyskusyjna ... a ludzie i tak kupujo płaco i się cieszo bo prestiżowo

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
az mi sie przypomnieli "ludzie" rozbijajacy namioty przed sklepem zeby sie dostac do butów Kanye Westa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja mogę opowiadać przeżycia z policją ale myślę że byłbym złym przykładem bo zawsze dawałem im powody

iPhone czy lepszy, może.
Ale ja nigdy tego nie kupię bo chce moc robić ze swoim urządzeniem co mi się podoba jak je już kupię a nie mieć szereg ograniczeń i wymuszanie kupowania wszystkiego od nich od muzyki po aplikacje, "zapłaciłeś z ch**u 1000eiro to teraz plac dalej a my określamy co z urządzeniem możesz robić"

O nie. Zapłaciłem więc jest moje i robię z nim co chce
3

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium