SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4640357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No tak, ale niestety najpierw trzeba wypracować sprawiedliwie swoje dla świata i, wtedy iść na zasłuzoną emeryturę.
Ja też celuję w taki plan Bane.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 127 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3241
Podjadał ktoś z was salbutamol?
Na cardio działa odrazu, można doraźnie? Czy trzeba brać pare tyg by odczuć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Nie zdążyłem edytować ale 50 tysi na miesiąc także starczyłoby na "rvchanie" zayebistych dzivek codziennie chociaż tak na codzien chyba bym nie dał rady (starość nie radość ) i imo pełnią Szczęścia : podróże oporowo i realizowanie marzeń i dzivki fajne oporowo panowie i czego tu chcieć więcej pzdr spadam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No fajnie mieć dochód pasywny. Kurde kto by pomyślał, że bitcoin tyle podskoczy. 5 lat temu kosztował 1200 zł, teraz 120 000. Kupujesz za 10 tysięcy bitcoina i wyciągasz 1 milion złotych ze sprzedaży.

Ja w sumie swoją pracę w miarę lubię także dla mnie git.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-01-03 00:50:44
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Agares ale jakbyś miał taki konkretny "pasywny dochód" to byś tą pracę yebnał czy nie ? Bo ja bym to pyerdolil tak szczerze jaka by to praca nie była
I się bawił do starości


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-01-03 01:16:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Pewnie bym yebnął z hukiem tylko musiałbym się zastanowić co w międzyczasie robić, ale chyba doktorat to bym dociągnął do końca potem bym pewnie yebnął, bo szkoda by mi było tego 2,5 roku obecnego co robię. Albo w ogóle wtedy to bym ruszył z kopyta. Postawiłbym u siebie w Zakładzie taką maszynę obliczeniową, że inni by się posrali. Miałbym tyle hajsu na badania, że do brudnej roboty zatrudniał bym ludzi, np. do robienia statystyki czy pisania niektórych skryptów, a ja bym wymyślał tematy badań i pisał publikacje, a kilka fajnych rzeczy jest do odkrycia.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jak tam Panowie weekend? Od jutra zapierdel jakby miał się świat kończyć u mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
U mnie to samo - przygotowuje zajęcia i od 11-15 stycznia mam wyrobić 30 godzin dydaktyki, a oprócz tego mam normalną pracę nad badaniami. Na samą myśl mnie mdli. W dodatku w kolejnym tygodniu egzamin. Zapyerdol spory.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Muszę się wyżyć kuhwa, bo mnie roznosi...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium