SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4643242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Elo Grunia, do kolejnej KSW 47 trochę sobie poczekamy bo będzie dopiero 23 marca
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
BlacCat
grind
A na ch** komu broda. Idiotyczna moda


a może to dobry człowiek jest
przecież niemożna tak jednostronnie
trzeba człowieka poznać ... jego motywy marzenia

a Pan Panie grind zaraz tak ze średniej rury z tym " na ch** ? "
... myślałem że jesteśmy e - kolegami ... troszkę mi nawet przykro


Bardzo przepraszam Panie Prosiaczku, nie chcialem urazic kolegi, ale nie wiedzialem, ze prosiaczki moga zapuszczac brody.
Za grzechy moje sie kajam

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
któregoś razu jak pomyślałem że znowu mam się golić ...
zanuciłem sobie kawałek Braci Figo Fagot

i teraz jestem łysy , gruby i brodaty ... prawdziwy rarytas ze mnie

Walniecie setę czystej to się wam przejaśni,
koniec metroseksualnej baśni.
Każdy dobrze wie że jaja najlepsze są,
z wolnego wybiegu w dresie.
Męczy nas już gender sranie,
pora zapodać BFF przesłanie.
Po to chłopu dali wąsy,
żeby one k***a rosły!

Sikor, wąs i dres.

Nie spuszczaj oczu, nie wstydź się,
oboje wiemy czego chcesz.
Wóda, sok i seks.
Wiesz że nie musisz czaić się,
Heteromagnes przyciąga Cię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zbyt hardkorowy zespol dla mnie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może ktoś coś polecić do ćwiczenia, bo zamknęli mi siłownie i na chwilę obecną korzystam z pomieszczenia, w którym nic nie ma oprócz dywanu. Na razie robię brzuszki, pompki, przysiady, jakieś rozciąganie.

Dremor może masz coś z kalisteniki do polecenia. Tylko, żeby nie było za trudne, bo mam sporą masę ciała i jakieś ćwiczenia oparte o własny ciężar nie idą łatwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175


1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurła znowu schudłem. No jak to możliwe przecież jem więcej niż dwa tygodnie temu, kiedy się ostatnio ważyłem. Jak tak dalej pójdzie to padne nie na raka, ale z choroby glodowej. To są jakieś żarty. Myślicie, żeby poprosić lekarza o założenie sondy żywieniowej? Bo w sumie już mi proponował to ale odmowilem wtedy, myślałem że dam radę jeść odpowiednio dużo.


Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-01-17 19:10:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Skonsultuj z rodzicami i lekarzem, że martwi cię Twoja waga i co możecie z tym zrobić. Mnie takie rozwiązanie wydaje się najrozsądniejsze.

Pilek, no powiem Ci, że teraz właśnie siedzę sobie przy otwartym oknie, kaloryferek na zero i jest całkiem ciepło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ujemny bilans kaloryczny. Ja to nie wiem czy na szpitalnym jedzeniu byłbym w stanie przytyć. Zawsze zjadałem wszystko i w dodatku tylko 3 posiłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tego szpitalnego to w ogóle nie jem, bo babcia i mama mi przynoszą. Mama nie chce żebym to jadł, bo to jest syf bezwartościowy i niedobry a dieta jest ważna w leczeniu nowotworu, więc z babcią mi gotują zdrowo. Zresztą moja mama zawsze zdrowo gotowała, bo sama kocha sport i zdrowy tryb życia, podobnie jak ojciec. Tylko że prawie nigdy nie udaje mi się zjeść wszystkiego. Trochę się boję tej sondy, bo to podobno bardzo nieprzyjemne :/

Ale trudno, niech założą najwyżej poproszę żeby ją wyjeli, jak będzie bardzo przeszkadzała.



Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-01-17 21:49:49

Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-01-17 21:50:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium