SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4649706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Każda dawka alkoholu jest zła i wyniszcza bezpowrotnie musk.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
E tam, dramatyzujecie. Co kto woli, oczywiście, ale w normalnych ilościach nic złego się nie dzieje.
Wszystko dla ludzi, aby z umiarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Poczytaj se badania. Tutaj masz legitne.



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Kurde jakieś chvjostwo muszę robić na szkołę zimową. Kolo nade mną to leniwy chvj, który załatwia wszystko na ostatnią chwilę. Chętnie bym mu wpyerdolil, no ale nie chce, żeby mnie wyje*Ali. No i robię jakieś kvrva sniezki, graficzne loga zamiast zająć się doktoratem, a tu jeszcze inni nakvrwiaja, żebym plakat zrobił, wystąpienie, dodatkową analizę do wyników. Chvj im w dvpe. W dodatku zrobiłem projekt to i tak c***owi coś nie pasuje, a sam chvja robi, żeby to poprawić. Kiedyś się wkvrwie wezmę kalacha (kupię na Dariusz necie) i ich pogonie. No i stres, bo terminy gonią i ogólna chvjnia.


No alkohol to ja tak rzadko. Po alko robiłem dziwne rzeczy. Stres też chvjostwo i nie ma co się aż tak przejmować wóda.
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
O pierdołach we filmach nrozujmicie



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Broniłem wczoraj projektu na zaliczenie u profesurka, chłop mi mówi: "średnio mi się on podoba,ale pamiętam, że pracował pan na bieżąco na zajęciach to 4,5 będzie"
Spoko, ale poyebałem mu sie z kimś bo na zajęciach nigdy nic nie robie bo wolę w domu na spokojnie to robić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
lol co za typ. Ja keidyś miałem lipę, bo sie komuś pomyliłem z kimś kto go wk***iał i mnie profesorka orała

Dzisiaj miałem akcje we sklepie, wpadła fajna dupa. W ogóle nei zwróciła na mnie uwagi co mnie zdziwiło, bo rzadko mnei sie to zdarza. Olałem i wyszedłem.
Jak na Was dupa nie zwraca uwagi kompletnie to atakujecie?


Zmieniony przez - pilek w dniu 2020-01-22 17:36:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Obejrzę Pilek ten materiał w wolnej chwili
Ja tam nie zwracam uwagi na takie rzeczy. Po pierwsze sam mam dziewuchę, także nie mam takiego parcia na inne baby. Po drugie jest pierdyliard powodów, dla których laska może nie zwrócić na mnie uwagi, także nie zawracam sobie tym głowy.

Lipna sprawa, Agares. Masz w głowie poważne cele a musisz rozdrabniać swój czas i umiejętności na jakieś bzdety. Dużo Ci zostało do definitywnego ukończenia studiów?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Pierdyliard? Wymień chociaż 72 powody!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Jeszcze minimum 2,5 roku i jest to bardzo optymistyczne podejście. Ostatnio życie bardziej męczy niż daje radość. Rozwiązywanie kolejnych problemów jest męczące.

Liczba zgonów koronawirusa 17, zarażonych podbno 444, ale chyba będzie więcej.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-01-22 18:47:20

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium