SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4668055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ale generalnie dobry zapaśnik z boksem kontra dobry bjj z boksem, UFC już dawno zweryfikowało. Zapaśnik wygrywa chyba nawet 8-9/10

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A kiedyś się mówiło o Askren vs GSP...

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Haha wyobraź sobie, co by GSP z nim zrobił
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
grind
Ale generalnie dobry zapaśnik z boksem kontra dobry bjj z boksem, UFC już dawno zweryfikowało. Zapaśnik wygrywa chyba nawet 8-9/10


Akurat to to chyba ma związek z przygotowaniem fizycznym i dynamiką a nie tym czy ktoś skupia się na zapasach czy bjj. Jak bjjowiec nie zaniedbuje eksplozywności to może być dobry w stójce, Costa vs Romero mi przychodzi na myśl

Ogólnie to chyba lepiej jakbym gdzieś się w końcu zapisał na treningi a nie p******ił na forum, bo z pisania to nic nie wyniknie Jedno wiadomo na pewno, że trzeba być dobrym i w zapasach (klincz, obalenia) i w poddaniach i w stójce



Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-10-26 18:58:48

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Grind a co myślisz o sparrowaniu w stójce ale bez ciosów na głowę? Wyrobiłoby się złe nawyki czy jednak da się to odpowiednio zrobić?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Trudno mi powiedzieć. Na pewno jest ryzyko nabycia złych przyzwyczajeń, bo się wtedy nie uczy chronienia glowy-nic nie uczy tak, jak natychmiastowe nieprzyjemne konsekwencje. Ale na pewno lepsze takie sparringi niż żadne, to na bank.
Brockowi nie przeszkodziły być mistrzem UFC w każdym razie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Widzę Danis z Makhachevem Islamem wymienili parę słów na twitterze, tylko zakładając że by walczyli w tej samej organizacji, to nie wiem czy przypadkiem walka nie potoczyłaby się w stójce.

Zabstyl a jakbyś widział walkę Maia - Khabib?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Danis to moze recznik podawac Islamowi

Khabib by go w stójce naklepał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A gdyby go obalił i próbował krępować nogi w swoim stylu połączone z gnp?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maia sobie nie da tak pokrępować nóg, chyba ze cos by mu sie poyebalo i zachcialoby sie wracac do stojki zamiast walczyc z plecow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium