SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
bane158


jaka koronka ... paaanie , już dawno nieaktualna od czwartku przecież

nastąpiła zmiana mądrości etapu
innymi słowy historia dzieje się na bieżąco
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Pseudo-Dionizy Areopagita
polecam tego pana jeśli się interesujesz tematem aniołów pilek

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
niektóre ludzie twierdza , ze anioly niektore to kosmity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no jak som we kosmosie to kosmity
my , ludziowie znaczy się też są kosmity
bo se we kosmosie mieszkamy

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.onet.pl/swiat/obroncy-z-wyspy-wezy-zyja-zostali-wzieci-przez-rosjan-do-niewoli/e90gk6g.amp no i jednak Żyją
Btw propaganda leci w mediach po jednej i drugiej stronie


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-02-28 15:02:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
a jakie emocje
jaka nienawiść wśród wojowników klawiatury

ludzie to są jednak głupi miał rację redaktor Lis i świętej pamięci redaktor Durczok

coś wspominał o tym Korwin Mike to postępowi Europejczycy w internecie rzucili się na niego jak na najgorszego kundla i śmiecia ciekawy jestem czy go przepraszam teraz jak się okazało że miał rację ?

jednak zaczynam dochodzić do wniosku że demokracja jeśli to już tylko w wydaniu klasycznym antycznym , dla ludzi ze szkołą z zawodem z pracą z własnością ...
a nie dla każdego dvpka chvja czy oszczypłota
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Mówisz o tym samym oszołomie k***inie, który twierdził, że kacapskie onuce nie zaatakują Ukrainy?
2

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Podobno Putin ukrywa się w bunkrze na uralu... wiecie co to może oznaczać

No kosmici, jak teraz obserwujecie te małpy czyli ludzi to weźcie ich uspokójcie zanim (dosłownie) zrobi się bardzo gorąco

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium